Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal szerkesztésben...

Weboldal szerkesztésben segítene valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés
A weboldalamon HTML szerkesztővel olyat akarok csinálni, hogy ki legyen írva egy szöveg pl. "Videók", és ha rákattintunk a "Videók" szövegre, akkor azt szeretném, hogy bejöjjenek a videók, mert nem akarom a végtelenségig legörgetni. Remélem érthetően írtam le.
2010. aug. 19. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat, rohadtul nem. Akarsz csinalni egy lapot, ahol minden egyetlen lapon van, es a videok nem egy kulon lapon?

Mert ha videokat szepen rarakod a "videok.html"-re, akkor

<a href="videok.html">Videok!</a> a nyero,

de ha minden egy lapon van, akkor a "Videok!" ele szurj be (a forrasba)

egy <a name="videok"></a> sort, es ahonnan el akarod erni (menu) igy hivatkoz ra:

<a href="#videok">videok</a>


Remelem ertheto. :)

2010. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. Viszont ha komolyabb oldalt akarsz csinálni akkor azt már php-ban kell.Ha egy komoly oldalt szeretnél olcsón akkor írj rám !
2010. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A php-t én is szeretem. De én pl szeretem a html-es oldalakat is, java scriptekkel megtűzdelve. A php-hoz komoly programozási ismeretek kellenek, amivel én sem rendelkezem, még.
2010. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A PHP az egyik legkönnyebb programozási nyelv, ha valamihez, akkor ahhoz nem kell kemény programozási ismeret, elég ha megy a html és a css (ami egyáltalán nem programozás, ugye, és piszok könnyű).
2010. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!