Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Online rádió/podcast beépítés...

Online rádió/podcast beépítés a weboldalamra?

Figyelt kérdés

Van ötletetek ahhoz, hogyan lehetne a kis pár másodperces videókban bemutatott podcastes beillesztést elvégezni?


Pontosabban, találtam különböző podcast pluginokat, szoftvereket, csak számomra két dolog nagyon fontos lenne:


Egyfelől, hogy aki elindítja a weboldalam mobil nézetében, akkor a telefonja lezárása után is szóljon, android és iOS készülékeken egyaránt.


Másfelől ami tovább bonyolítja az esetem, hogy én élőben szeretném ezt elvégezni. Tehát a számítógépemről hosztolnám az adást, ami “be lenne csatornázva” ebbe a kis média lejátszóba, aki pedig elindítja, nem pont egy már előre felvett podcast adásba csatlakozik, hanem egy olyan műsorba, ami éppen tart.


Nektek volt hasonlóval dolgotok? Ha igen, hogy oldottátok meg, mit használtatok hozzá? 🙂


Előre is köszönöm a válaszotokat!


Videó(1): [link]

Videó(2): [link]



#Onlide podcast beépítése weboldalra #Online rádió weboldalra #podcast mobil nézetben is weboldalra #telefon képernyő lezárás után zene szó
2021. márc. 21. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én megoldásom ez lenne:


-Keress egy online rádió készítő platformot, és hostold ott

-Az audió forrás linkjét másold ki

-És gyanítom wordpresst használsz, tehát biztos van valami plugin ahova me lehet rakni.


Itt egy példa erre:

[link]

Ők ezt az audio forrást használják (most nem találom a kódban de régen nyertem ki):

[link]

2021. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!