Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell Html oldalt...

Hogyan kell Html oldalt csinálni? Én nem értek hozzá! Segítene valaki

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2010. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha nagyon amatőr és béna vagy nyugodtan használj ilyen szarokat. Egyébként ha tudsz angolul, akkor itt egy nagyon jó segédanyag:

[link]

2010. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok okos, kreativ csapat itt is...

Az utolsó bár értelmesebb ahogy látom, a w3schools nagyon jó segítő, aki tud angolul... bár ide nagy angol tudás nem kell

aki nem érti meg az ..

2010. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a KompoZer vagy NVU nevű programot próbáld ki. a gombokat nyomogatva figyeled, melyik funkció és beállítás milyen új elemet ad a html kódhoz. egy egyszerű statikus oldalt egy délután alatt összerakhatsz a nulláról. sajnos ezeket már nem fejlesztik és van bennük jópár bug, de én ezzel tanulgattam.

vagy a Share Point Designer progit, ezt az MS adta ki az office 2003 mellé, ingyenes. az előző progikban elkészített oldaladon tudsz vele csinosítani, de van hogy ezután visszafelé már nem lesz kompatibilis a szerkesztővel.

2010. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!