Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell elkésziteni egy...

Hogyan kell elkésziteni egy torrentoldalt?

Figyelt kérdés
részletes leírás kellene:Kezdve az alapoktól, Tracker telepítése,stb...
2010. aug. 20. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Felrakod az e107 portálrendszert, és hozzá a torrent kiegészitőt. Vagy akármilyen más egyszerű portálrendszert amihez van hasonló kiegészítő...

Azt inkább nem is mondom, hogy megírhatnád az egészet PHP-ben, mert nem hiszem, hogy értesz az ilyesmihez.


Jó szórakozást! (A börtönben is ha esetleg bezárnának ezért! :D)

2010. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Google. Amúgy ez pont nem az a téma amit öt bekezdésben le lehet írni.
2010. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd, börtön lesz a vége... Én szóltam.
2010. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
szerintem is hagyd mert szerverbérlés meg ilyenek nem egy olcsó mulatság egy torrent oldal de ha neked megéri
2010. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért hagyd, mert van elég Vértpistike oldal már így is...
2010. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ugyan már linkelj már be egyetlen egy olyan cikket ahol elmondják börtönbe csukták a torrentoldal tulajdonosát,még senki se került emiatt rács mögé,mivel nem is történik bűncselekmény,egy torrentoldal csak .torrent fájlokat tárolására van,jogvédett cuccot nem találják az oldal szerverén.
2010. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
persze ha csak nem olyan mint az ncore aki minden egyes feltöltött torrentet letöltenek,és gigászi seed szerverrel tolják az usereknek,amit a reklámbevételekből vígan finanszíroznak.
2010. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem az a célom, hogy üzemeltessek egy torrentoldalt, ugy is van már elég. Kizárólag Tanulási célok végett kellene egy nagyon részletes, szájbarágós leírás, de látom tól sokat kértem. Kössz.


U.i.: ak azt irja hogy ott a google, az elöször próbálja megkeresni, aztán beszéljen. Nem az a fajta vagyok, aki akkor is kérdést tesz fel, ha nem tudom, hogyan vakarjam meg a...

Azért bátorkodtam itt megkértezni, mert sehol nem találtam érthetö leíírást. Gondoltam van itt olyan akinek van vele tapasztalata...

2010. aug. 21. 13:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyesek nagyon alábecsülik az internetet. A kérdés kb olyan mintha azt kérnéd hogy magyarázzuk el részletesen hogy kell megépíteni semmiből egy autót...
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még esetleg valakinek hasznos tanács? Nem volna baj, ha az eddigiegnél hasznoszabb volna, és a kérdésre felene...
2010. aug. 22. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!