Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy egészségügyi weblapra mit...

Egy egészségügyi weblapra mit érdemes még felteni ami nem jogdijas? Jöhetnek az ötletek

Figyelt kérdés

Bmi kalkulátor

különböző tesztek

saját körbe végzett kérdőiv eredmények (felmérések eredményei)



2021. máj. 1. 18:47
 1/10 Argloss ***** válasza:
100%

Vérképen látható eredmények magyarázata.

Helyes pulzus és vérnyomás értékek, magyarázat, hogy mi miért jó/rossz. Vérnyomásnapló készítési lehetőség.

Táplálkozási tippek.

Vitaminok leírása, miben van, miért jó.

Edzéstervek. Edzésterv készítési lehetőség.

stb.

2021. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezek mind forrás megjelölés nélkül használhatóak?
2021. máj. 1. 19:43
 3/10 Argloss ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy ezek saját kutatómunka eredményei-e, vagy csak módosítás nélkül átpakolod a saját oldaladra.

Akár már a BMI kalkulátornál is szükséges lehet megjelölni a készítőt, ha nem saját kódod.

2021. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Youtube-rol csinaltam a kódot de én mondjuk én erre gondolta Vérképen látható eredmények magyarázata
2021. máj. 1. 21:13
 5/10 Argloss ***** válasza:
100%

Te csináltad önállóan -> Nem kell forrást jelölni

Más csinálta -> Felhasználási feltételeket elolvasni, szükség esetén engedélyt kérni


Ha a youtube alapján készült kódodért annyit tettél, hogy legépelted a videóról, akkor ott is érdemes a készítőt megjelölni.

2021. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vérképen látható eredmények magyarázata ehhez kell forrás megjelölés?
2021. máj. 1. 21:46
 7/10 Argloss ***** válasza:
100%
Már megkaptad a választ.
2021. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Találtam egy weboldalt de nincs oda irva ki készítette se felhasználási feltétel
2021. máj. 2. 10:30
 9/10 Argloss ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz hozzászagolni sem a témakörhöz, akkor nem biztos, hogy ki kellene raknod ezt a tartalmat. Ha ez nem szempont, akkor szennyoldalon igazából tök mindegy, hogy mit raksz ki, max. majd eltávolítod, ha felszólítanak rá.
2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Argloss a kérdező az, aki kitalálta pár hónapja, hogy valami egészségüggyel kapcsolatos oldalt akar mindenképp összerakni, de semmi tartalma nem volt és mindent összeakart kopizni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..

2021. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!