Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem engedi? (PHP)

Miért nem engedi? (PHP)

Figyelt kérdés
Csináltunk egy php-s oldalt és már egy hete szerkesztgettük. Utána amikor akarom betölteni az oldalt akkor egy [link] ilyen weboldal jön be. Ezzel nincs semmi, mert tudom, hogy ellenőrzik az oldalt meg ilyenek. De az van a szövegbe írva, amit megkapok, hogy 2-4 óra múlva készen vannak. De már 4 teljes napja csinálják. Ilyenkor mi a teendő?
2010. aug. 22. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Dögöljek meg ha értem...Most akkor az van, hogy 000webhost-nál regisztráltatok, és elvileg nem készült el? Csak mert én magam kb. 3-4 oldalt is regéltem a 000webhost-nál, és 2percnél nem tartott tovább az aktiválás...ha ez a mondandó lényege, akkor úgy tűnik valamit elszúrtatok...
2010. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem, ő azt mondja hogy beregizett és amikor ellenőrzik az oldalt azt írják hogy 2-4óra... nekem is ez volt a gondom ezek lehetnek:

-vagy illegális program vagy cucc volt fennt

-letiltottátátok egy scriptel a hírdetést

-vagy regizz újra , mert lehet hogy elrontottál valamit...

2010. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos, a második váloszoló jól mondja. Nem az a gondom, hogy nincs meg az oldal, mert meg van, csak eltett kb. egy hét és ellenőrzik. De már 5. napja ellenőrzik. Második válaszoló akkor mit csináljak, hogy tudjam újra szerkeszteni az oldalam?
2010. aug. 23. 12:22
 4/6 anonim válasza:
regisztrálj újra szerintem én is azt csináltam de ha újracsinálod az oldalad akkor viszont még ne csinálj scripteket bele hanem agyd egy 48óráig ogy lássák hogy csak jóhasznós...
2010. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy lehet megoldani, hogy új oldalt csinálok?
2010. aug. 23. 20:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már tudom szerkeszteni. Ez az. Köszi a válaszokat :D
2010. aug. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!