Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud segíteni? (PHP)

Valaki tud segíteni? (PHP)

Figyelt kérdés
Csináltam egy php-s oldalt még 2-3 héttel ezelőtt. Minden rendben ment, szerkesztettem az oldalt. De most már nem tudom betölteni az oldalt, mert a 000webhost.com-ot hozza be. Kis üzenetet ír amiben benne van, hogy 2-4 óra ellenőrzés lesz. De már az 5. napja ellenőrzik. Tudnátok nekik levelet írni vagy szólni? Mert ha én küldök nekik akkor kapok vissza egy e-mail, hogy felveszik majd velem a kapcsolatot. Utána megint kapok egy e-mailt amiben már azt írják, hogy nem sikerült elküldeni a levelet.
2010. aug. 23. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem keresel valami normális szolgáltatót?
2010. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam az oldalt hanem az egyik barátom. Amúgy milyen szolgáltató jobb?
2010. aug. 23. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:

fizetős, vagy ingyenes kell? ingyenesből majdnem mindegy, hova mész, de a legtöbb helyen nincs ilyen ellenörzéses cucc.

pl atw.hu

2010. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy pl. az atw.hu-nál is így lehet szerkeszteni az oldalt?
2010. aug. 24. 10:49
 5/8 A kérdező kommentje:
De szerintem ez a szolgáltatás jó lesz. Amúgy máshol azt válaszolták, hogy nekik is volt ilyen gondunk és megoldották, hogy újraregiztek és 48 óráig nem raktak fel semmit és utána elvileg ok.
2010. aug. 24. 10:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már tudom szerkeszteni. Ez az. Köszi a válaszokat :D
2010. aug. 24. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h az atw jobb lenne a 000webhost-nal. jo hogy nem gportalt ajanlasz neki.
2010. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért van egy kis különbség az atw és a gportal között, gondolom ezt Neked nem kell bemutatni.


én nekem nincs személyes tapasztalatom az ingyenes webtárhelyekkel kapcsolatban, saját szervert használok, de írtam, hogy szinte mindegy, ha ingyenes, mert mindegyikben van kivetni való. ami az egyiken jobb, az a másikon rosszabb.

2010. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!