Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen típusú weboldal a jófogás?

Milyen típusú weboldal a jófogás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen típusú weboldal a jófogás? Azt hallottam, hogy online auction site (ebayre találtam ezt, de hasonló a jófogás mint az ebay). Valaki megmondaná, hogy biztos legyek benne? :D

2021. júl. 31. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Az bizony, jól tudod.
2021. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem kifejezetten aukciós a jófogás, de igen o.a.s.
2021. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 31. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű apróhirdetés-oldal, mint bármelyik másik, pl. a hardverapró.
2021. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, a Jófogás egyáltalán nem olyan, mint az ebay, ugyanis az Ebay-n ELLENŐRZÖTT ELADÓK vannak, PayxPal, ha nem kapod meg az árut, panaszt nyújthatsz be, akár a pénzedet is visszakaphatod.

A Jófogáson semmi ilyen nincs, nincsenek licitálós aukciók, ezzel szemben vannak ELLENŐRIZETLEN ELADÓK, s ha nem kapod meg, amit megrendeltél, akkor semmi garancia nincs arra, hogy valaha visszakapod a pénzed.

És nem, az utánvét sem véd meg semmitől, mert volt már ismerősöm, aki kapott egy csomagot, kifizette, kibontotta, s a megrendelt könyv helyett egy üres lapokkal "könyvet" kapott.

2021. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utána kerestem és nem online auction weboldal a jófogás, valaki akkor elmondaná, hogy milyen?
2021. aug. 1. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha leírtam volna, hogy apróhirdetési oldal, de ha felkerested volna, magadtól is rájöhettél volna.

"Egymás közt, okosabban. Vásárolj egyszerűen vagy tedd pénzzé nem használt dolgaidat Magyarország legnagyobb online apróhirdetési oldalán!"

2021. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima apróhirdetési oldal, de semmi köze az ebayhez. Az ebayre a vatera hasonlít – mindkettőn ellenőrzött eladók árulnak, látod az értékelésüket, és mindkettőnek van kártérítési programja. A jófogáson nincs semmi ilyesmi, ott lutri, hogy kitől vásárolsz.
2021. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, ha ezt nekem írtad (5-ös), akkor rossz felé címezted, ugyanis én a kérdezőnek írtam, hogy nem olyan, mint az ebay, nem Neked.

A kérdező hasonlította ahhoz a Jófogást.

2021. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 7-es vagyok, a kérdezőnek válaszoltam (6 perc különbséggel), sajnálom, ha nem volt egyértelmű. Amit írtál, teljesen rendben van. Nagyobb a kockázat ugyan, de azért annyira itt sem jellemző az átverés.
2021. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!