Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha megbíznának egy egyedi...

Ha megbíznának egy egyedi közösségi oldal elkészítésével, mennyiért vállalnád el? Milyen techológiákat használnál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel teljesen rajtad múlik, azt használsz amit szeretnél, a megrendelő nem határotott meg semmilyen trechnológiát amit használnod kell. Az elvárás egy közösségi oldal létrehozása, élőben frissülő privát chattel, admin panellel, tartalom ajánló algoritmussal (AI), mobil alkalmazással, ezen felül nagyjából mindennel amit egy átlagos közösségi oldal képvisel.


Mennyiért vállalnád be? Vagy szerinted más, aki(k) ezzel foglalkoznak mennyiért készítenék el? Mennyi idő lenne? Milyen technológiákat használnál hozzá? Nagyjából mennyi idő lenne egy hozzáértő csapatnak a létrehozása?


2021. aug. 30. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 a hundubot nem én hoztam fel, de az a csoport te felhoztál, az nem egy vicc? :)
2021. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A Kérdező nem szeretne facebook 2.0-t, csak érdekel leginkább hogy milyen keretrendszereket, technológiákat használna egy hozzáértő ha egy ilyen nagy feladatot kapna.


Értem ezalatt hogy Node.Js és Socket vagy php és ajax vagy Asp.NET vagy egyéb.. / sql vagy nosql / angular vagy react vagy vue / Kotlin vagy Javascript / bármi más. Igazából ez az irány érdekel, nem az hogy a hundubbal mizu :)

2021. aug. 31. 16:16
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 jah, ezeket.


Jöhet a következô kérdés.

2021. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát lehet hogy nem a legpraktikusabb választás de szerintem a brainfuck nyelvvel indulnék
2021. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"leginkább hogy milyen keretrendszereket, technológiákat használna"

Ha nulláról lehet indulni, akkor a technológiát a tervezési fázisban lehet meghatározni, de ahhoz már tudni kell a pontos igényeket.

pl.: Ha a képek tartalmát szeretnéd kielemezni, hogy azok az emberek akik nem ismerősök de egy képen szerepelnek ismerős ajánlást kapjanak a másikról (tehát szükség van arcfelismerésre) akkor erre pl ott van az openface: [link]

(python + lua)

Szóval ezt pontosan nem lehet így definiálni. Adatbázisból sem egyfajtát kell használni, mert attól függ milyen adatokat és hogyan akarunk tárolni. pl logokat mondjuk egy sima mysql (myisam) táblába írnám, de a rendszer mögé rdbms vonalon postgresql-t vagy oracle-t raknék a törzsadatok alá.

De tervezés nélkül lehetetlen értelmes választ adni erre a kérdésre.

2021. szept. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pontosan ilyen válaszokat vártam mint #15 :)
2021. szept. 1. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!