Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressel létre tudok hozni...

Wordpressel létre tudok hozni olyan oldalt, ahová regisztrációs, bejelentkeztetős formulát működtetek?

Figyelt kérdés

Konkrétabban arra gondolok, hogy egy weboldalt szeretnék, ahol olyan tartalmakat szeretnék létrehozni, amit csak regisztrált felhasználók láthatnak.

Ez valamilyen Wordpress bővítménnyel megoldható? Ha igen, melyikkel?



2021. szept. 16. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, "membership" kifejezésre keress.
2021. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, egy 1-2-3 külön zárt tanfolyamhoz nagyon egyszerű a használata. Én megoldottam összesen 4 különálló tanfolyamot is de az már kissé bonyolultabb.


Amúgy sokat tud, az ingyenes kiegészítőkkel pl. név szerint szólíthatod aki belép a zárt oldalra. Vagy pl. minden regisztrálónak külön be állíthatod, hogy mit láthat. Még azt is megtudtam oldani, hogy oldalt egy dobozban látja az aktiv és inaktív tanfolyamait, ha aktív akkor egy kattintással át léphet. Ha nem aktív akkor egy gomb a sales oldalra viszi.


[link]

2021. szept. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!