Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bootstrap 4 segítség. Hogyan...

Bootstrap 4 segítség. Hogyan alakítsam át a kódot?

Figyelt kérdés

Egy alapvetően egyszerű dologról lenne szó, de azt hiszem nem látom a fától az erdőt.


[link]


Ez a felállás lenne a cél.


Itt a jelenlegi kód: [link]


Hogyan oldjam meg, hogy a 2-es doboz mobil nézetben mindig felülre kerüljön? Nyilván a jelenlegi struktúrában nem maradhat.

A nehézséget az okozza, hogy a jobbszélső oszlop tartalma közé kellene "beékelni" a bal oldali oszlopot.


Köszi a segítséget!



2021. szept. 29. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a fenti megy akkor ugyanez bootstrappel is megy csak egy flex-wrap-ot kell állítani wrap-ra, de kétlem hogy azt csinálja, amit kell.

Bocs, hogy kód nélkül okoskodok a probléma érdekes, csak nem volt időm meg lusta is vagyok :)

2021. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 & #9 vagyok


Módosítom e #9. válaszom egy részét:

@media screen and (min-device-width: 481px) {

div {width:50%;float: right;}

.div2 {float:left;}

}


tehát a "min-width: 480px" kellet csak javítani hogy jó legyen: "min-device-width: 481px"-re

2021. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

6!


Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett. Kérlek fogalmazz pontosabban, ha precíz válaszra van szükséged. Bár nem értem miért nem kerestél eddig rá, itt a megoldás a kérdésedre (CSS grid system):


[link]


Ennyi, és nem több.

2021. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!