Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan és hol kezdjem el? Mi...

Hogyan és hol kezdjem el? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval azon gondolkoztam, elindítanék egy weblapot. Nem tudom, hogyan kezdjek neki, hol érdemes indítani, vagy egyáltalán tárhely szükségeltetik e hozzá. Nagyjából már meg van, miről szól, és hogyan nézne ki. Idő, energia, számítógép, és rengeteg türelem már meg van, inkább a többi az, ami érdekelne. Lényegében zenével foglalkozna az oldal. Ha valaki tudna nekem egy teljeskörű leírást, és saját tapasztalat alapján segíteni, azt nagyon megköszönném. :)
2021. okt. 18. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak ingyenes helyek, ahova fel tudod pakolni a weboldalad, vagy vannak tárhelyszolgáltatók, ahol fizetni kell a tárhelyért, de több lehetőséged van.


Azt is el kell dönteni, hogy mivel készíted. Ha valami tartalomkezelőre (CMS) gondolsz, akkor WordPress, Drupal, Joomla, stb...


Ha a tárhely bérlése mellett döntesz és megvan, hogy melyik CMS, akkor telepítsd a gépedre a XAMP-ot, telepítsd a választott CMS-t és fejleszd offline, amíg olyan nem lesz, mint szeretnéd.

2021. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

"Idő, energia, számítógép, és rengeteg türelem már meg van, inkább a többi az, ami érdekelne"


Ha jól értem, akkor már csak a tudás hiányzik. Be kell rakni a konvertáló gépbe azt a rengeteg türelmet, várni kell 1-2 évet, és a végén kiesik a tapasztalat, amiből meg tudod építeni amit akarsz.


Örülök, hogy segíthettem és sok sikert kívánok :-)

2021. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!