Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet azt megtenni,...

Hogyan lehet azt megtenni, hogy egy weboldal észlelje a látogató nyelvét, és automatikusan arra a nyelvre fordítva jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Vannak egyszerű google translator szkriptek, melyeket beágyazva kézzel ki lehet választani az adott nyelvet, de állítólag ez mehet automatikusan is, de erre nem találok megfelelő forrást. Ha valaki tud segíteni, nagyon szépen megköszönöm.

2021. dec. 25. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
google translator szkript a böngésző header adataiból accept-language -ből szedi, és automatikusan fordítja.
2021. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy számít-e, de én rühellem az ilyet, mivel a google translate még fasírtban van a magyar nyelvvel.
2021. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, eddig én is eljutottam, de igazából minta kód kellene, vagy egy oldal linkje, ahol ilyesmit találok.


#2 Nem számít, mert nem magyar a forrásnyelv.

2022. jan. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!