Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A wordpress bővítményeket...

Senkise2004 kérdése:

A wordpress bővítményeket (pl.elementor) elég csak egyszer megvenni és utána használhatom több weboldal készítéséhez?

Figyelt kérdés

Még elég kezdő vagyok a témában de érdekelne a fennt említett kérdés.

Tovább hozzáfűzném hogy a több weboldal nem saját és nem egy helyen lenne tárolva illetve több felhasználóval.



2022. jan. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez bővítménytől függ, minden bővítmény feltétele más.


A kérdésben szereplő Elementort pro-t évente meg kell újítani, és megvehető 1, 3, 25, 100 és 1000 weboldalhoz.

Ha nem újítod meg, tovább használhatod, viszont nem kapsz hozzá frissítéseket. Ez kompatibilitási és biztonsági problémát okozhat.

2022. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyik olcsóbb megoldás 3990 Ft havonta. Én jelenleg ezt használom korlátlanul használhatod bármelyik bővítményt ügyfeleidnél is. hellowp.io

erre keress rá. Azon belül a Hello Pack


A másik most jött szembe az FB-n 35 $ az élettartam licenc több ezer prémium téma, plugin stb


[link]

2022. jan. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elementor nem ingyenes? Én úgy tudtam. Csak telepíteni kell a bővítményt.


A divi amiért fizetni kell.

2022. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. Van örök tagság is, azért egyszer fizetsz.
2022. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# Elementor esetében én nem tudok örökös tagságról. A Divi-nél van ilyen.
2022. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Elementornak van ingyenes és prémium változata. Az ingyenest csak fel kell telepíteni, de ez kevesebbet tud (bár a legfontosabb szolgáltatások benne vannak az ingyenesben is). A prémiumot viszont nem lehet örökre megvásárolni, csak egy évre.
2022. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az elementornál nyilván a fizető pro verzióra gondoltam, és az volt a kérdés hogy minden ügyfélnél kell újra és újra megvenni vagy sem, szóval bocsi ha félreérthető volt de ez érdekelne igazából.
2022. jan. 8. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a javasolt Hello Pack, az Elementor mellé kapsz még egy rakás plugint amit szintén használhatsz akármennyi ügyfeled weboldalán.

Ez olvasható a weboldalukon


"A feltételek egyszerűek:


Korlátlan weboldalon használhatod, amíg aktív az előfizetésed

Ügyfeleiddel szabadon megoszthatod, eladhatod"


[link]

2022. jan. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!