Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csinaltam egy weboldalt 1 eve...

Csinaltam egy weboldalt 1 eve es meg kellene ujjitani de az ugyfel nem kommunikal velem. Lehet belole bajom ha minden elveszik?

Figyelt kérdés
Nyilvan van bizt. mentesem az egeszrol. De mivel berelt szerver,nem fog mukodni az adott cimen tovabb. Az 0 erdeke,hogy ne vesszen el ha mar eddig fizette. ! honapja irtam neki, majd hetente 1 email, Hetfon fog lejarni.
2022. febr. 22. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtettél minden elvárható dolgot, a többin nem neked kell aggódni. A figyelmeztetések által te védve vagy.
2022. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oke, koszi
2022. febr. 22. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán folyamatos szolgáltatást nyújtasz neki amiért ő rendszeresen fizet, vagy csak megcsináltál 1 darab weboldalt az átadásig, de még pluszban ezeket is bevállalod? Mindenesetre az nem a te felelősséged, ha valaki nem lép be az e-mail fiókjába és emiatt lemarad dolgokról.
2022. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megcsinaltam az oldalt, ha kert valamit akkor varialtam rajta,vagy frissitettem. Ez egy fodrasz szolgaltatast tartalmazo oldal, lehet foglalni idopontot,tajekozodni az árakrol. sok teendom nem volt vele utana.

Atadaskor abba maradtunk,hogy egy ev mulva irok majd egy emailt,hogy hamarosan lejar a tarhely. Ami meg is tortent. Atadaskor leirtam mindent a szerzodesbe, mi mennyi, fizetes,meddig ervenyes stb.

2022. febr. 22. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi.

Ha nem válaszol, akkor onnantól az már nem a te bajod.

2022. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Öcsém, ilyen helyesírással egy kilós kenyeret nem mernék hozatni veled, nem hogy honlapot készíttessek...Szerintem egyszerűen elgépelted az e-mail címet és meg sem kapta a leveledet. Inkább hívd fel...
2022. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az szurja a lelkedet,hogy nincs ekezet? latom az a bajod.. Nem mintha barmit is befolyasolna,de nem hasznal mindenki magyar bill.-t. Plane ha programozol nem kell egyatalan ekezet-csak mondom. de csak neked itt van par darab " ``` " Oszd be oket.
2022. febr. 22. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívni is próbáltad, vagy csak emaileket küldözgetsz?
2022. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak email. Az volt ez egyezmenyes megbeszeles. Elotte whatsUp-on kuldozgetett hangfajlokat amiken beszelt. De az eleg idegesito volt es abba maradtunk,hogy email.
2022. febr. 23. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy telefont megérdemelne, csak hogy tényleg eltudd mondani, hogy mindent megpróbáltál.


Gondolom van valamilyen telefonszám, amin az ügyfelek keresni tudják.

2022. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!