Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legnagyobb tárhelyű...

Melyik a legnagyobb tárhelyű weboldal készítő, ami ingyenes is?

Figyelt kérdés

site 23- at próbáltam, de 200 oldalnál többet nem enged.


gportál annál mennyi van?


vagy van más weboldal készítő, amely ingyenes és vagy 1000 oldalt lehet csinálni?


2022. ápr. 9. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de miért van szükséged 1000+ oldalra?
2022. ápr. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 mert fogalma sincs arról hogy mit csinál. :)
2022. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1000 különálló oldalra gondolsz 1000 különálló aldomainnel, vagy 1000 aloldalra egy oldalon belül?


Ingyenes tárhelyet nem ajánlok, főleg ha ilyen nagy munkát csinálnál (mert ezt nem kis idő lesz megcsinálni). Az ingyenes tárhely gyakorláshoz, tanuláshoz megfelel, de komoly oldalakhoz nem. A szolgáltatás sebességére és rendelkezésre állásra nincs garancia, de ez a kisebb gond. A nagyobb, hogy bármikor megszűnhet (én 2003 óta foglalkozom weboldal készítéssel, én is ingyenes tárhelyen kezdtem, és megszűnt, nagyon sok népszerű szolgáltatás szűnt meg, jobb esetben vált fizetőssé). Tehát dolgozol vele egy csomót, majd megszűnik.

A másik, amit írtál, hogy weboldal készítő is kell. Ilyen szolgáltatásoknál ha ingyenes, szinte minden esetben hirdetéseket helyez el a szolgáltató (ezzel fizeted meg a tárhely árát). Most gondolj bele, hogy bannerhirdetésben ott a konkurenciád reklámja, és még csak nem is szólhatsz érte.


De azért, hogy a kérdésedre válaszoljak, ez a szolgáltatás korlátlan tárhelyet ad ingyen: [link]

De semmilyen garancia nincs rá! Továbbá csak annyira korlátlan, amennyire a szolgáltató szervereinek a kapacitása végtelen, lehet 1000 oldalért már szólnak.



A másik lehetőség, hogy veszel egy domain nevet és fizetős tárhelyet vagy VPS-t. Ez árban havi 1-2000 Ft körül lenne, cserébe garantált minőséget és reklámmentességet kapsz. Amíg befizeted a szolgáltatás díját, addig biztosan nem szűnik meg.

A saját tárhelyre fel tudsz telepíteni saját weboldal készítőt is. Amit te keresel, az a WordPress Multisite. Ennek az előnye, hogy egyszer kell feltelepíteni, és korlátlan (akár különálló) oldal hozható létre vele. Mivel közös alaprendszert használ, ezért helytakarékos is (a témákat és bővítményeket csak egyszer kell feltölteni). Sokkal egyszerűbb és gyorsabb megoldás, mintha külön-külön hoznál létre 1000 oldalt, ráadásul utána egy központi felületről kezelheted mind.

Érdemes ennek utána keresned az interneten. Ha nem tudod megcsinálni, szólj nyugodtan, kb. fél óra beállítani a WordPress Multisiteot, szívesen segítek benne ingyen. Tárhelyet is tudok ajánlani, ami biztosan megfelel ehhez.

2022. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jesszus, tényleg, már megint ez a flúgos az 1000 domainjével. :D
2022. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

mi már negint?

mosr kezdtem el a weboldal készítést.

A site 123-ak már csináltam 3 weboldalt s igen mind a 3 -nál csináltam 200 oldalt.


de egy webldalt akarok h ne kelljen össze- vissza irányítgatnom a weboldalam olvasóit.


amúgy ókori isteneket, mítoszokat és legendákat gyűjtöttem be s ezekről szól a weboldalam. keveseket érdekel. főleg olyanokat, akik egy kis ötletet szeretnének a fantasztikus írásaikhoz, történet vagy könyvírásukhoz.


köszi a válaszokat!!! megnézem amiket ajánlottatok.

2022. ápr. 10. 14:56
 6/15 A kérdező kommentje:
a prosferof az csak 14 napig ingyenes...
2022. ápr. 10. 15:00
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ez a wordpress..gagyi.
2022. ápr. 10. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Ehhez elég 2 oldal is. Egy főoldal, és egy aloldal az istenek/mítoszok-nak amin csak a tartalom változik.


Kell hozzá egy db amibe felveszed a tartalmat és onnan töltöd be mindig a kiválasztottat 1 oldalra.

2022. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

látszik h nem tudod h mennyi kultúra, földrajzi és mítosz van...

hidd el nem elég.

3*200=900 oldal van és ez még a negyede sincs.

na mindegy maradok a site123-nál és az átirányítgatásoknál.


azért köszi.

2022. ápr. 10. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
3*200=600
2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!