Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bekonfiguráltam egy Wordpress...

Bekonfiguráltam egy Wordpress oldalt pénzért, de nagyon nehéz a kommunikáció a megrendelővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első megrendelőmmel van dolgom. Pontos összeget nem mondok, de 10-40E sávban kell gondolkodni. A lényeg, hogy kedves megrendelővel nagyon nehéz a kommunikáció. Sokszor nem elérhető, vagy a kommunikáció megszakad és nem keres utána, értitek.


Az oldalt már elkészítettem és ki is fizette (ez volt 1 hónapja talán). Mondtam neki, hogy hostolom az oldalát egy kis felárért a szerveremen, amibe bele ment, mert az anyagiak annyira nem érdekelték (jó bevétele van, de ez NEM üzleti weboldal).


Amióta megvan az oldal, azon szenvedek, hogy a domaint a webszerverre irányítsam, de a nehéz kommunikáció miatt sehova sem jutok (a domaint elintézni is szenvedés volt).


Papír nem volt, csak "baráti" alapon csináltam a dolgot kicsi zsebpénzért (16 éves vagyok, zsebpénzért csinálom)


Azon gondolkozok, hogy az oldal fájljait átküldöm neki egy ZIP archívumként ezen a ponton, és hagyom hogy oldja meg magának, de kicsit rosszul érzem magamat e-miatt (a fájlokat amúgy is átküldöm, de nem éppen sikerül a rendes kommunikáció ugye)


A profikat kérdezném, hogy ilyenkor mit tennétek?


2022. jún. 8. 20:25
 1/3 anonim válasza:
75%
Tapasztalat, hogy vannak ügyfelek, akiknek az ember elkezdi csinálni az oldalát, de egyszerűen eltűnnek a fenébe, nem elérhetőek. Nincs mit tenni, majd jelentkezik, ha akar valamit. A lényeg, hogy fizessen előre.
2022. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Be állítasz neki védelmi rendszert is?
2022. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:

Jelenleg akkor mi a helyzet? Megy az oldala vagy sem? Fizet a hostingért?


Írd meg neki, hogy 20k-ért segítesz neki átköltözni egy általa választott hosting céghez, aztán vagy válaszol vagy sem.

Amúgy meg az adatbázis dumpot meg a webtartalom tarballját odaadod neki és kész vagytok.

2022. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!