Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet ajánlatot kérni sok...

Hol lehet ajánlatot kérni sok embertől weblapra? Szavazós oldalt akarok!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szépségversenyt amire kellene szavazó oldal. Illetve egy hangversenyt is tervezek. A legijesztőbb hang verseny. A kérdés, hogy azt hogy tudom megoldani vajon. NA de elsőre az elsőre szeretnék megoldást.
2022. jún. 30. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Keressel a neten szimpatikus fejlesztő cégeket, és kérsz tőlük árajánlatot. Azért tudod, hogy ez akár milliós tétel is lehet ha nagyon extrém igényeid vannak? (sokan nincsenek is tisztában, hogy az ami nekik "de ez alap" az "extrém igény" is lehet).
2022. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

NE parázz az első kommentelőn. Nem akar segíteni. Volt egy oldal ahova lehetett beküldeni ha akarsz vmit csak nem jut eszembe. Ott úgy mint pl a joszaki.hun adtak ajánlatot rá.

Amúgy ha csak szépségverseny szerű szavazást akarsz arra van tuti kész modell is. Talán valaki tud is ajánlani.

2022. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiverr az oldal neve. Ott bemész a webfejlesztés kategóriába, keresel pár szimpatikus embert, leírod az igényeid és ők mondanak egy árat és hogy az mit tartalmaz. Amelyik a legjobban illeszkedik az elképzeléseidhez, azt elfogadod, fizetsz és a megadott határidőig az illető leszállítja neked a kész terméket.
2022. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

#3

Én azért vigyáznék a Fiverr oldallal.

Legalább is olyat kell keresni akinek sok értékelése van.

2022. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális eredményt akar a kérdező, akkor rendes többfős céget kell keresni. Sokan próbálnak egyetemistákkal, fiverrel ás társaival indítani, hogy olcsón megússzák.


Aztán nyílnak a prog.hu topicok, amiken az egész IT ipar röhög, hogy keresnek fejlesztőt, de olcsó legyen, max 100k-ja van rá és azt is sokallja, mert már 3 ember félbehagyta és ghostolt, de amúgy majdnem kész tehát nincs sok meló vele. Sőt még azt is megmondják, hogy szerintük hány nap meló van vele hátra. XD

2022. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem amit én akarok az egy olyan feladat amire tuti van kész modul is, csak kérdés hol, stb. Tévednék, hogy erre azért vannak kész modulok? Hisz hány szavazásos cucc volt már..
2022. júl. 1. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Vannak modulok, nem is egy, de hogy egyik sem fog tökéletesen megfelelni az igényeidnek, az is biztos, szóval vagy kompromisszum lesz belőle, vagy fejlesztés sok pénzből.
2022. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem a kompromisszum oke. Csak egy poen project…
2022. júl. 2. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez annyira 90-es évek.
2022. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert?
2022. júl. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!