Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet módosítani a volt...

Hogy lehet módosítani a volt szolgáltatónál maradt honlapot?

Figyelt kérdés
Régebben T-home-osok voltunk, most UPC-re váltottunk. Váltás előtt elfelejtettem kitenni egy "elköltöztünk, új címünk..." feliratot. Most már frissíteni se tudom a honlapot, mert se a webes felületre, se az FTP-re nem tudok belépni. Van valami mód a hozzáférésre?
2010. szept. 23. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor már neked nincs élő t-homeos elöfizetésed, így nem tehetsz mást mint keresel egy ismerőst akinek van és átmigráltatod az ftp fiókod, ehhez szükség lesz a te lemondott és az ismerősöd MT azonosítójára és ügyfél jelszavára. Ja és siess mert kb 15-30 napon belül törlődik a szerverről a fiókod tartalma

Amúgy ezek még így se biztos hogy működni fognak, a legjobb az lenne, ha rendelnél egy új csomagot a ténél áthozatnád a régi loginodat, lementenéd amit kell majd az egy hónapos kirpobálási időben lemondanád a megrendelt szolgáltatást... tényleg kell a régi cuccod?? :D

2010. okt. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden le van mentve, de frissíteni nem tudom. A legnagyobb baj, hogy már évek óta nem frissült a honlap, pedig sokan nézik (a látogatásmérő szerint). Egy "elköltöztünk, új címünk..." felirat kirakása elég lenne.
2010. okt. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!