Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bootstrapet hogyan tehetem be...

Bootstrapet hogyan tehetem be a weboldalba? LEtöltöttem a fájlokat. Melyik fájlt kell és hová tenni?

Figyelt kérdés
Link href-el kell? Nem tudom. Részletes, egysoros kódot várnék, nem azt, hogy mennyire hülye vagyok ma is.
2022. aug. 27. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A dokumentáció dísznek van?
2022. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy jön egy ilyen. Ti nem bírjátok ezt ki.
2022. aug. 27. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:

A dokumentáció:

* [link]

szerint kötelezően két dologra van szükséged:

* a /dist/css/ mappából a bootstrap.min.css-re

* a /dist/js/ mappából a bootstrap.bundle.min.js-re

ezeket kell a weboldalad könyvtárstruktúrájába berakni (alkalmasint ajánlatos a Javasscript-szkripteknek egy "js" a CSS-stíluslapoknak egy "css" mappát létrehozni), majd azokra kell hivatkozni a HTML oldalakból:

* CSS: [link]

* JS: [link]

(ajánlatos a <link> taget az oldal fejébe - <head>...</head> - rakni - [link] - a <script> taget meg az oldal testébe - <body>...</body>, a legaljára tenni - [link] )

2022. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A script tagre mutatsz példát? A link tag megvan a headben van.


Én letöltöttem a bootstrapet, és nekem így kellene importálni, egy már létező weboldalba.

2022. aug. 27. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: A #3-as hozzászólásomban szereplő oldalon mutatnak példát a <script> tag használatára:

[link]

de a Bootstrap dokumentációjában is mutatnak rá példát (igaz, külső oldalról, de abból már el lehet indulni).

2022. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor a CSS fájlal, amit a headbe tettem, meg ezzel a js el, müködik már nekem a bootstrap? Elméletileg
2022. aug. 27. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Igen, ha mind a kettőt beillesztetted, akkor működnie kellene.

Ha megnyitod a weboldalt a böngésződben, akkor ellenőrizheted a webfejlesztő eszköztár (F12 vagy CTRL+Shift+i billentyűkombinációval hívhatod elő) Hálózat (Network) fülével

[link]

[link]

ellenőrizheted, hogy betölti-e a HTML-oldalhoz rendelt erőforrásokat

2022. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy sikerült. Jól el is cseszte ez a szar az eddig megalkotott weboldalt. Már most utálom.


Azért neked köszönöm

2022. aug. 27. 15:10
 9/10 Argloss ***** válasza:
Mi volt az elképzelésed? A bootsrapot nem elég csak belinkelni, hanem annak megfelelően kell felépíteni a html-t, a megfelelő osztályokkal stb.
2022. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van benne pár dolog, amit használni szeretnék. De mostmár rendben van, kitöröltem a bootstrap css-éből egy csomó dolgot. Így már megy rendesen az oldal.
2022. aug. 28. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!