Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mire kell odafigyelnem ilyenko...

Mire kell odafigyelnem ilyenkor, weblap kapcsolat fül? Többi lenn

Figyelt kérdés
Webfejlesztőként dolgozom, de eddig főleg belső céges webalkalmazásokat készítettem, de most egyik ismerősöm megkért hogy a vendégházának csináljak egy honlapot. A kérdésem az lenne hogy a kapcsolat fülnél ahol az érdeklődő megadja a nevét, telefonszámát, e-mail címét milyen kötelezettségek vannak? Ilyenre gondolok hogy adatvédelmi tájékoztató stb.
2022. szept. 10. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen számítástechnikai kérdés, félig meddig az, de nem konkrétan.


Én azt tudom javasolni, mint legegyszerűbb megoldás, hogy nézz meg egy ilyen oldalt, ami hasonló körökben mozog, és nézd meg, hogy az hogyan néz ki, hogy mit tartalmaz, és akkor az alapján el tudsz indulni. Ne pont úgy töltsd ki, tehát ne másold le a komplett oldal dizájnját, hanem csak nézd meg, hogy mik vannak rajta, és annak megfelelően töltsd ki a sajátod is.

2022. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha csinálnál egy kapcsolat gombot ami egy mailto átirányítást tartalmazna.


Az a baj, hogy amint információt kérsz be a felhasználótól totál GDPR kompatibilisnek kell lenned.

Viszont ha a fenti megoldást alkalmazod akkor konkrétan nem tudnak beléd kötni mivel az oldalon magán információ csere nem történik.


Egy átlag e-mailben ilyen témában amúgy is leírja az ember a nevét, és telefonszámát.

2022. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!