Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen megoldások vannak arra...

Milyen megoldások vannak arra hogy a weblapomon szereplő termékért a vevő fizessen? Az összes létező megoldás érdekelne.

Figyelt kérdés

Amikről hallottam azon kívül hogy utánvétellel kéri vagy előreutal

Hogy emelt díjas SMS sel fizet rákattint egy fizetős ikonra és a mobil szám jele aljáról vonja le a pénzt esetleg paypalal van összekapcsolva vagy bármilyen más megoldás érdekel


2022. szept. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kripto


Sárgacsekk


Játék itemek (Pl. CS:GO akinek)


Részletfizetés,


Fizess késöbb (Pl 30 vagy 7 nap múlva)


De Pl ajándékkártyával is seftelnek, Pl 25€ Google Play giftcard

2022. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SMS fizetés nem nagyon éri meg, régen ennek utána néztem és sok szolgáltató ilyen 50-55%-os jutalékot von le a végösszegből.


Amúgy leggyakoribb a bankkártyás fizetés (Simple Pay / Stripe / hasonló szolgáltatáson keresztül), PayPal, néhány helyen már Google / Apple Pay-t is láttam.

2022. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért lenne jobb egy ikon mert a vevőnek nagyon automata lenne. Úgy képzelem el hogy megjelenne egy olyan ikon amin rajta van az összeg es ha rákattint legfeljebb egy biztos ezt akarod ablak nyílik meg esetleg egy jelszó ablak. És annyi.
2022. szept. 28. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
azosztigen
2022. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És elárulod végre, hogy szerinted, hogy lesz egy ikonból, kattintásból és jelszóból fizetés?
2022. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én kérdezem
2022. szept. 28. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!