Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HuPont-on miért nem működik a...

HuPont-on miért nem működik a HTML felugró ablak?

Figyelt kérdés
Csináltam HTML felugró ablakokat amik más weboldalon működnek és megjelennek (pl.: Mozello), de HuPont-on nem jelenik meg amikor hozzáadom a HTML kódot. Mit csináljak??? Hogyan jelenítsem meg HuPont-on? (Kijelzi a HTML szerkesztőben, de ha rákeresek a weboldal linkjére, nem ugrik fel az ablak!)

2022. dec. 10. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk.
2022. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A link beillesztésénél van olyan opció, hogy Javascript felugró ablak, viszont azzal az a probléma, hogy nem lehet HTML-t beilleszteni, csak URL-t. (Nekem az is megfelelne ha a linkre kattintva ugrana fel az ablak, de az is, hogyha rámennek az oldalra és úgy egyből, tökmindegy.) Nekem viszont csak HTML kódom van, URL az nincs. Esetleg arra van megoldás, hogy a HTML-t átkonvertálni URL-ba online úgy, hogy az oldal adna egy linket ami a popup ablakot megjeleníti? Vagy online lehetne egy teljesen üres oldalba beépíteni a HTML-t, és annak a linkjét kimásolni? Most erre keresek megoldást. Valaki tudna segíteni?
2022. dec. 11. 02:44
 3/3 anonim ***** válasza:
2x is elolvastam a kérdés meg a hozzaszólásodat is, de fogalmam simcs hogy mit szeretnél pontosan.
2022. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!