Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom html kóddal...

Hogyan tudom html kóddal beilleszteni, hogy hányan jártak a saját oldalamon?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, ahol csak a html kód működik, és szeretném, ha lenne egy olyan számláló az oldalamon, ami mutatja hány látogatom volt. Ez is csak egy egyszerű képbeillesztés? Valaki ezt leírná nekem kóddal?:) Előre is köszi!
2008. dec. 26. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tisztán HTML-en nem tudod megoldani, kell valamilyen szerver oldali szkript, php, cgi vagy ami engedélyezve van.


Ha semmi nincs és nem is tudod elérni, akkor van egy lehetőség, hogy a számlálódat egy másik oldalra telepíted és a statikus HTML kódodba egyszerűen belinkeled.


Ilyen szolgáltatást egyébként rengetegen nyújtanak a neten, keress rá google-val: "free counter". Elég csak egy rövid kódot beszúrni a lapod aljára.

2008. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!