Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik ingyenes weblapkészítő...

Melyik ingyenes weblapkészítő portálon van a legtöbb szabad tárhely, és mekkora ott?

Figyelt kérdés
Ingyenes honlapkészítőbe szeretnék kezdeni egy olyan honlapot, ahova sok dolog fér, úgy értem min. 1 GB, vagy több. Eddig még csak az eoldalét néztem meg, de az csak 100 MB-os. Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 3. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Én csak azt tudom ajánlani aminél én is vagyok, az www.ucoz.hu-t. Ott 400mb-os, de folyamatosan nő, eleinte 3b/mp és minél több felhasználó látogatja az oldalad, annál gyorsabban nő. Mellesleg egy felhasználóval akármennyi oldalt tudsz csinálni, ezért, ha van egy fő-oldalad, akkor tudsz csinálni kb fél perc alatt egy másikat, amit tárhelyként használsz.
2010. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tocsíí. válasza:
Én a www.okhost.eu -t ajánlom. ;) Nagyon sokan használják, hisz' 2 GB tárhely van rajta, MySQL, HTML, PHP, phpMyAdmin, e-mail postafiók, aldomain választás és nincs fájlméret korlátozás.
2010. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Blogger.hu-t ajánlom!

Ott is simán létrehozhatsz menüpontokat és ha belinkelve rakod be a képeket v akármit,bármennyi fölfér!

2010. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!