Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud mondani egy weblapk...

Valaki tud mondani egy weblapkészítős könyvet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam hogy forráskódot is ír meg programokat is bemutat.

lehetőleg 3000ft-ig.

(már van egy ilyenem de ha esetleg tud valaki ajánlani mást...)


2010. okt. 6. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ez olyan téma amire teljes pénzkidobás költeni. Tanulj meg keresni inkább. rengeteg leírás, példaprogram, tutorial, könyv stb van neten. ingyen.
2010. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges költeni egy könyvre több ezreket, amikor az internet egy hatalmas könyvtár, csak meg kell találni, amit keresel, persze az sem mindegy melyik oldalról gyűjtesz információt, mert némelyik nem épp a legjobban magyarázza el, mi miért van.


Egy pár tipp kezdetnek:

Itt leírják mire lesz szükséged, és bevezet a HTML és CSS rejtelmeibe: [link]

HTML-ről pár írás: [link]

CSS írások: [link]

Amit sűrűn fogsz látogatni: [link]


Ingyenes weblap sablonok, ha már konyítasz a HTML/CSS nyelvekhez, hogy lásd, hogyan is van felépítve egy honlap:

[link]

[link]

[link]

[link]


És amit mindennél sűrűbben fogsz látogatni, az a Google, csak tudnod kell a megfelelő szót/szavakat, amire kíváncsi vagy.

2010. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Olvastam egy ilyen könyvet. leírja az űrlap html kódját de a php lekérdezést nem!

Köszönöm a tippeket.

Igazán gyorsan válaszoltok:D

2010. okt. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!