Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy .hu domaint megvettem,...

Ha egy .hu domaint megvettem, a 8 nap kihirdetési idő letelte után automatikusan kell, hogy tudjak belépni a wordpress szerkesztői felületre? Erről, hogy efogadták, kell kapnom visszajelzést?

Figyelt kérdés
Vettem egy domaint és hozzá szervert. Meghirdették, és letelt a kihirdetési 8 nap. A c-panelben a wordpresst telepítettem, de nem enged belépni, az admin felület nem tölt be. Mi ennek a menete normál esetben?

2023. márc. 6. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy telepítetted a wordpress-t?
2023. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szerver szolgáltató biztosít wordpress-t, így a c-panelben a softaculous felületről csak telepítettem.
2023. márc. 6. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerver és a domain két külön szolgáltatás?

Ha igen akkor a domain szolgáltatónál beállítottad hova mutasson?

-kb 24h várakozás, de általában 1 órán belül megvan.

hozzáadtad a domaint a szerverhez?

könyvtár létrejött?

abba lett telepítve a WP?

És még egy olyan kérdés amire alapból nem adtál semmi választ.

Ismered egyáltalán a webszolgáltatás mivoltát, működését?

2023. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta megszűnt a 8 napos várakozási idő. Max pár óra alatt működőképes a domain.
2023. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!