Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy a weboldalam frissítés után ugyanazon a lapon maradjon?

Figyelt kérdés

Nem találtam rá megoldást, de mivel tudom, hogy ez a legtöbb weboldalon működik, így érdekelne a dolog. Lehet, hogy én keresek rosszul, de pontosan erre a kérdésre sehogy sem találtam meg a választ.

Annyiról lenne szó, hogyha frissítek, ne az indexre kerüljek vissza, hanem maradjak az adott lapon.

Php kell hozzá? Esetleg valami más a megoldás?



2023. márc. 11. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet általánosságban megmondani.


- ha egy adott URL-en vagy, akkor frissítés után is ugyanazon az URL-en leszel (ha csak nincs átírányítás az oldalon), és ekkor a megfelelő (frissített) tartalom jelenik meg

- ha egy adott URL-en vagy, de a tartalmat AJAX-szal töltötted be, akkor frissítés után újra be kell tölteni a (frissített) tartalmat AJAX-szal

2023. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normál esetben ugyanaz az oldal töltődik.

Szóval azt kellene kiderítened, hogy a te esetedben mi okozza azt, hogy ez nem így történik. Utána már meg lehet válaszolni a kérdésedet.


Ezek egyszerű statikus html oldalak? Semmi javascript? Te csináltad, tudod mi van aznoldalon, vagy csak összekopiztál ezt-azt? A szerverbeállítások a te kezedben vannak? Legelőször ezeket kellene tudni, hogy akár csak találgatni is lehessen.

2023. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!