Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol van a Blog.hu n az a...

Kedves Vezető kérdése:

Hol van a Blog.hu n az a rész, ahol blogot lehet indítani?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, van felhasználónevem, és ennyi látszik:


Nevem Ház/Iránytű

Adhatok új

nevet

Kijelentkezhetek


"Üdv a saját címlapodon!

Gratulálunk, most már

követsz blogokat!

Amint friss blogposzt

születik az általad

bekövetett blogok b

valamelyikén, itt meg

fogod találni. Addig is

kövess be több neked

tetsző blogot!"


A ház semmit se csinál, az iránytű meg blogokat ajánl.


De Én írni szeretnék, nem olvasni.


Köszi, ha valaki tudja.


:)



2023. ápr. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gmail-en egyszerűbb, könnyű kezelni is.
2023. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, a blogspot.-om at akarom megszűntetni, és az újabb tartalmakat átvinni valahova.


Régebben blogoltam egy nagyobb oldalon, csak hobbiból, de elég sokan olvastak. Különösebben fingom nem volt a weboldalszerkesztés/google kínjairól, variálásairól, semmiről. Összevesztem valakivel ahol írtam, egy másik íróval, és csináltam egy Blogspotot, egész design-os lett, akkor tanultam meg pár dolgot.

Jót is, rosszat is.

Pl áthoztam pár nagyobb posztom, tesztem, a saját oldalamra, nem sokkal később elkezdett bszgatni a google hogy lopom a tartalmat.

Ekkor ismertem meg a duplikált tartalom, és a SEO fogalmát.


Tehát belassított, hátratett a google, mert a saját írásaimat, leírtam a saját oldalamra is. A technika állássából ítélve, ha van i.p. címem, mindig ugyan azzal a fiókkal vagyok belépve, ez fel sem merült, mint lehetséges probléma. Na mindegy, csak addigra már tényleg hónapokat elbsztm az oldal szerkesztésével, posztok írásával, hogy mégis,tartalommal induljon.

Lett utána sok csak a blogspotra írt posztom is, de addigra már letiltották az adsensét, hátraraktak.

Ma meg már meg sem találni,és kb 2 naponta jön valami bszgtás a search console-tól, hogy valami nem jó.

Pl "nem mobilbarát az oldal, vagy túl közel vannak egymáshoz a képek".

Természetesen mobilon is, asztalon is jó/jól néz ki a blog, továbbra is, de nekem már elegem lett a bszgatásaiból.

A végére úgy éreztem magam, mint valami mazoista, aki azért ír egy cikket, akár két napig is, hogy a végén ujra lebaxxák valamiért.


Most szeretnék megint írni, valami másik platformra, megszűntetni a fos blogspotot, amit már sehogy sem indexel a google.

Saját domainra, seo-zgatásra, sem időm, sem pénzem nincs az írás, munka, család, stb mellett..


Ezért gondoltam a Blog.hu ra, hogy ott azért alpból kattintanak, ha új blog van, régen legalábbis úgy volt. Indulásnak az is valami.


De más platform ötletet is szivesen fogadok.


Nem a bevételszerzés a célom, az Adsensét is azért mondtam, hogy ott is ugye a google fiókomat tiltották le, valszeg a blogger en is, így írhatok oda akármennyit, akármit, ha senki se látja.

2023. ápr. 5. 17:14
 3/4 A kérdező kommentje:
*És másik blogspotot is hiába csinàlnék ugyanazzal a fiókkal, de nem is szeretnék másikkal sem.
2023. ápr. 5. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:

*Megvan! :)


Telefonon nem adta be valamiért, de asztalon bejött.


Esetleg abban tudnátok még segíteni, hogy a blogspot only posztjaimat, miután a nyomát is eltüntettem a netről, közzétehetem az új, Blog.hu s ra?


Köszi! :)

2023. ápr. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!