Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire jo otlet .com es...

Mennyire jo otlet .com es .co.uk vegzodessel is feltotleni ugyanazt a tartalmat? .com az a nemzetkozi megrendelesekhez. A co.uk pedig a helyi megrendeloknek. Velemeny?

Figyelt kérdés

Nyitolapon bejon egy opcio,hogy GB vagy INT.

es annak megfeleloen visz az oldalra.


2023. máj. 10. 16:43
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:

Ugyanazt?

Semmi.

Kivéve ha valami miatt számít honnan szedted...

De azt a lehetséges valamit most nem ismerjük.

2023. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyobb legyen a talalati szam pl a keresobe,plusz tobb penzt lehuzzak az ugyfelrol erte
2023. máj. 10. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

A keresők észlelik a duplikált tartalmat, azaz ha szóról-szóra ugyanaz a szöveg, nem, hogy nem kerülsz ki többször, de még büntetést is kapsz érte, főleg akkor, ha még linkeled is az oldalt (kiválaszthatod a kettőt, amivel egymásra mutat a két egyforma tartalmú weboldal), ez miatt mindkettő rosszabb pozícióba fog kerülni. Ezért kell vigyázni arra is, hogy ne jöjjön be www előtaggal és nélküle is az oldal (az egyiket irányítsuk a másikra), mert egy ilyen rossz beállítás szintén rontja a helyet a keresőben.


Maga az ötlet nem rossz, én is csináltam hasonlót céges oldalnál, de mindkettőn más a szöveg, és a kinézete is eltérő, csak a cég elérhetőségei egyeznek. Ha jól csinálod meg, akár mindkettő oldal jó pozícióban lehet, de ehhez kiemelten fontos, hogy mindkettőn egyedi tartalom legyen, és ne látszódjon rajta, hogy a kettő egy és ugyanaz a céghez tartozik.

2023. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oke! koszi sracok!
2023. máj. 10. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban említették, pont SEO szempontból nem szerencsés.


Amit én csináltam, az inkább az egy domain alatti elkülönítés.

Nemzetközi: company.com/int/

Anglia: company.com/gb-GB/

Magyarország: company.com/hu-HU/

stb-stb.

Mivel az index-en (ergo nyelv választás) mindegyik nyelven ki is van írva valami, így akármilyen nyelven is keresnek rá, meg tud jelenni a keresésben.


Gondoltam rá, hogy egy ?lang=hu-HU féle megoldással oldjam meg, de pár, a webfejlesztésben és SEO-ban már jóval régebb óta dolgozó ismerősöm tanácsára hallgattam, miszerint:

Mivel nagyon eltérő tud lenni a tartalom (főleg a szolgáltatásaim díjszabásai és tartalmai, tehát a lényeg maga), így jobb magát a felépítést nyelv alapján kezelni, illetve így nem lesznek egymásra mutogató hivatkozások, szóval SEO büntetés sem jár érte.

2023. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi vagy ki az a SEO ?
2023. máj. 11. 08:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Es hol van ez pl "megtiltva"?
2023. máj. 11. 08:22
 8/11 A kérdező kommentje:
es ez a "SEO büntetés" penzbeli buntetes?
2023. máj. 11. 08:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Do duplicate pages affect SEO?

Is Duplicate Content Bad For SEO? Officially, Google does not impose a penalty for duplicate content. However, it does filter identical content, which has the same impact as a penalty: a loss of rankings for your web pages

2023. máj. 11. 08:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Szoval lenyegeben eladhatom/legyarthatom a tartalmat 2x. Max hatrabb kerul a keresesi listan.
2023. máj. 11. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!