Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt a weblapkeszito képzést...

Ezt a weblapkeszito képzést érdemes elvégezni? Én utána ezzel mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 17. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Erdemes
2023. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen óraszámról van szó, de nekem ez kicsit OKJ-szagú. Ez akár lehet nagyon jó is, de én valószínűbbnek tartom, hogy ez inkább csak egy alapnak lesz jó, amire viszont utána építkezhetsz, akár masszív önképzéssel, akár mondjuk egy felsőoktatási képzéssel.
2023. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Gyanusan furcsa a témakör.


WordPress, Joomla? Minek tanulnak egy szoftverfejlesztő kézzel kattintgatós CMSsek kezelését? Ráadásul Joomla?


A Unity is enyhén kiugrik a témakörből.


Ez szerintem az a szint, hogy a papír maga semmit nem ér, amit ad ez a képzés. A tudás, amit nyújtani fog a tanterv alapján és azt nézve, mit az amit bele rakhattak volna valószínűleg elég elavult lesz, így annak sincs olyan sok értelme.


Lehet ebben az esetben többre mennél pár Udemy kurzussal.


Vagy esetleg a BME VIK Üzemmérnöki Bprof képzésével. Az sem bsc szintű diploma, de legalább már ér valamit és a 3 évből 1 évet egy cégnél töltesz gyakorlaton, tehát kb 100%, hogy a végére dolgozni fogsz.


A nehézségét tenkintve meg nem durva. Nem véletlenül nem éri el a bsc szintet.

2023. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem, kb. ugyanaz, mint a középiskolai szoftverfejlesztő szak. Alapozónak tökéletes, de önmagában nagyon kevés. Csak ugye a mostani irányelv az, hogy minél kevesebb felsőfokú végzettségű legyen, és minél több "szakmunkás", így próbálják belemagyarázni, hogy olyan területeken is elég a középiskolai (vagy OKJ-s) végzettség, ahová egyébként baromira nem. Ez a képzés tényleg arra jó, hogy legyen egy stabil alapod, egy rálátásod a szakmára. Egyébként meg kb. olyan, mint ha egy elsősegély-tanfolyam után beállnál a sürgősségire dolgozni...
2023. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából ez szakközépiskola szerű ha azt nézzük hogy ingyenes sőt még minimális ösztöndíjat is ad. (Havi 10-20 ezer forintról hallottam)

Viszont szakközépiskolába már nem vesznek fel 50 évesen ide viszont igen.

Ja igen, 50 éves vagyok nagy karrierem már nem lesz egyetemet lehet el se tudnám végezni ami kétségkívül jobb lenne de vajon az én esetemben is?

Ez ingyenes ehhez nem kell emelt érettségi amit lehet már le se tudnám tenni a programozó informatikus szájról nem is beszélve.

És nem kerül fel-ketto millióba se mind egy egy reklámozott divatos tanfolyam.

Igaz diplomát se ad.

A cél csak az lenne hogy munkásból feljebb emelkedjek valamivel jobb munkát végezzek valamivel több pénzért...

2023. máj. 18. 08:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez mégis mi az úristen? :DD


Alsó hangon vagy 4 szakirány van belehányva ebbe a "képzésbe". Mókolsz mindennel de semmiben sem vagy jó.

2023. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ami nekem fura, írtam nekik, feltettem pár kérdést, s visszirva megkérdezték aktuális e még a jelentkezésem. De nem adtak választ egy kérdésemre se.
2023. máj. 22. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a tanfolyamtól lesz valaki weblapkészítő, hanem attól, hogy mennyire van hozzá érzéke és mennyi időt fordít a gyakorlásra. Hogy mennyit lehet keresni vele? Azt legkevésbé a tanfolyam fogja meghatározni.
2023. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Javascript és Java". Elég primitív dolog egymás mellé rakni őket, mivel alma és körte. Ráadásul túl sok dolog van felsorolva, ezek alapján semmihez nem fog érteni aki megszerzi a papírt. Kokrétan viccesen sok dolog.
2023. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom itt arról lehet szó, hogy fejpénzt kapnak az államtól a diákok után.
2023. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!