Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshop készítésének lépései...

Webshop készítésének lépései mik? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Szeretnék csak ilyen hobbi szinten/unatkozásképp egy webshopot csinálni. max 10-15 esetleg 20termék lenne, szóval nem sok. Van esetleg valami olyan oldal ahol ezt ingyen/egyszer díjért meg tudom csinálni? (régebben ilyesmi volt a wix, de ott weboldalt lehetett ha jol tudom)

Mivel 10-15termék lenne amiből nem is megélni akarok (mint már mondtam ilyen hobbi/unaloműzés) , ezért nem szereték fizetni a tárhelyért, a szerverért meg ilyesmikétrt több

tízezret.

Előre köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 16. 16:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Még egy kérdés. Én vagyok szimplán nagyon béna, vagy tényleg ilyen nehezen átlátható a WP és majd idővel szokok hozzá? (photoshoppal is igy volt, hogy elsőre bonyolul volt, mára meg hozzászoktam és sokkal ügyesebb vagyok benne)
2023. jún. 17. 13:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha még nem használtad, valóban nehéz lehet a kezdeti beállítás. Pontosan mit nem találsz?
2023. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
weebly-n megcsináltam egy teljesen szépet, de itt nem tudom hogy tudom oda mozgatni a szövegeket/képeket ahova én szeretném. Illetve az is fura nekem, hogy mindenhez plugin kell (gondolok itt például a betűtípusra. bele se merek gondolni milyen nehéz lesz nekem az instagram és többi hivatkozást rátenni egy gombra) valamint lehet én vagy szintén béna, de nem tudom hogy kell oldalakt csinálni. pl Home, Shop, About Us
2023. jún. 17. 16:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Hobbinak nem hiszem, hogy megérné webshopot csinálni. Főleg nem WP oldalakat összekattintgatni, meg minden jogszabálynak megfelelelni.


Meg na nincs mit árulnod, csak "hobbi" szinten összeraksz egy webshopot, akkor mire használod majd?


100 egyszerűbb hobbi project van.


Arról nem is beszélve, hogy ha hobbi szinten akarsz egy weboldalt csinálni, akkor lehet nem WP és hasonló összekattintgatós low-code, no-code megoldások kellenek, mert az nem igazán jó hobbi, hogy otthon unottan kattintgatod a dolgokat :D


Ha hobbi szinten akarsz elmélyedni a weboldal készítésben én inkább megtanulnék programozni. Az már tényleg egy hobbi.


Ha meg van mit árulnod és ki akarod próbálni, hogy megtudnád-e valósítani a neten az érékesítését, akkor az már nem hobbi és ott nem is azt kell nézni, hogy ingyen vagy nagyon olcsón tudsz összerakni valamit.


Tehát nem értem nagyon.

2023. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül? az ingyentől a millióig....
2023. júl. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!