Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshop motor évi kb 6-7ezer...

Webshop motor évi kb 6-7ezer forintért?

Figyelt kérdés

olyasmire gondolok, mint a shopify vagy shopreter. Shoprenteren találtam a bronze csomagot, csak ott ha jól látom nincs bankkártyás fizetési lehetőség. Akkor hogyan tudnak fizetni? paypal vagy utánvét? Van esetleg valami oldal ami hasonló áron dolgozik? kb 20-30 terméket árulnék és nem ez lenne a fő bevételi forrásom, azért nem szeretnék sokat fizetni érte.

előre is köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 19. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:
U.I: a wordpresshez nem értek, habár annak örülnék a legjobban.
2023. jún. 19. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy webshopnál szerintem megéri picit többet fizetni.


Üzletet sem katondobozokkal az utcán nyit az ember 5-6 ezerért.


Ha valami random blogot akarsz csinálni, amit nagyon max 10 ember fog meglátogatni 1 hónapban, akkor azt mondom ne költs rá sokat és elég az éve 6-7 ezer, de egy webshopnál ne hülyéskedjünk már...

2023. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt a webshopot is kb 10-15ember latogatna egy honapban, mert egyedi gyártású dolgokat árulnék. Egyenlőre nem tudom mennyien keresnék, de nem hiszem, hogy sokan.
2023. jún. 19. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen kevés terméknél a tárhely és a domain kijön évente 6-7000 Ft-ból.


A fejlesztés viszont már más kérdés.

Az egyik lehetőség, hogy magad készíted el a webáruházat. Fentebb írtad, hogy nem értesz hozzá, ha te szeretnéd megcsinálni, azért elég sok mindent meg kell tanulni, bár vannak hozzá interneten leírások, és YouTubeon videók. Itt még kérdés a téma, vannak hozzá ingyenes és prémiumok, egyes prémiumokkal egyszerűbb elkészíteni, cserébe már fizetned kell. Pontosabban egy import után megkapod a kész webáruházat. Árban ez 10 és 30.000 Ft között van. Ingyenesben is van hasonló, bár az Angol nyelvű, ezen az oldalon letölthető: [link] A probléma, hogy némi alapismeret meg utána olvasás mindenképp szükséges lesz ehhez.

A másik lehetőség, hogy valakivel megcsináltatod a webáruházat. Ha ezt megcsinálják neked, utána a termék feltöltés már nem bonyolult. Így viszont a webfejlesztőnek kell fizetni egy egyszeri összeget érte.

2023. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!