Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kész weboldal feltöltése FTP...

Kész weboldal feltöltése FTP tárhelyre?

Figyelt kérdés
Hogyan kell? Azt tudom hogy fell kell tölteni, de hogy jelenjen meg?

2023. jún. 20. 13:49
1 2 3 4
 1/35 Gugu Gabor ***** válasza:
Mit értesz azon hogy "hogy jelenjen meg"?
2023. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

A https weboldal tárhelyét ftp-vel éred el mint weblap készítő.


Tudtommal kell külső ftps cliens program, mert a win filekezelő csak titkosítatlan ftp-t tud. Vagy mire gondolsz?

2023. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Arra, hogyha feltöltöm a tárhelyre attól még nem jelenik meg ha rá megyek a domainre. Ezt hogyan lehetne orvosolni?
2023. jún. 20. 18:21
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha a domain megfelelően be van állítva a tárhelyre, és a fájlok a tárhelyen abba a mappába vannak feltöltve, amit a tárhelyszolgáltató megadott, akkor automatikusan meg fog jelenni a tartalom.
2023. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Meg kell fixálni.
2023. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Jellemzően van egy public_html nevű könyvtár a tárhelyen, ami általában a domainhez tartozó gyökér. Ha van ilyen, akkor alá közvetlenül bemásolva a kezdőlapot (index.html) elvileg meg kell jelennie a böngészőből a http(s)://enkicsidomainem.hu alatt.


Milyen tárhely milyen szolgáltató? Sima statikus weblap vagy dinamikus (PHP/Java EE/Spring/Django...)

2023. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hmm, ezt nem tudom, de Nethelytől van egy ingyenes domain. public_html nevű mappa nincs a tárhelyen.
2023. jún. 21. 13:31
 8/35 anonim ***** válasza:
A domain tárhelyhez csatolása megtörtént? [link]
2023. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

A Nethelyen a tárhelyhez hozzá kell csatolni a domaint, de tud létrehozni sajátot is, például a "probaljaki.hu" alá. Ahogy a #8-as írja. Aztán a fent vannak a weblap fájljai a tárhelyen és van domain is, akkor a Webcím alatt létre lehet hozni egy új webcímet. Ez gyakorlatilag egy aldomain, amihez kiválasztható a mappa, ahol a kezdőlap van. Például: [link]


Én egy public_html-be tettem egy egyszerű alap index.html-t, az webcímem [link]


És működik!


Itt valaki végig csinálja a kezdetektől, 4:00-12:00 között valószínűleg ott lesz a válasz a hiányzó lépésre:

https://www.youtube.com/watch?v=7DIT5o6WHn8&ab_channel=Csabi..

2023. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nincs public_html mappa alapból, azt én hoztam létre. De ha rögtön a gyökérbe teszed az index.html-t és azt választod ki a webcím hozzáadásánál, az is jó. Vagy bármilyen tetszőleges nevű mappát.
2023. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!