Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért hoz létre folyamatosan...

Miért hoz létre folyamatosan paraméterekkel ellátott URL-eket a weboldalam?

Figyelt kérdés

Van egy weblapja a vendégházunknak, és a normál url-ek működnek, viszont időnként (kb. hetente, havonta) újabb url-eket hoz létre. Ezek az url-ek a normál url-eket tartalmazzák, de utána jön egy / jel ,aztán valami paraméterek, néhány pl. úgy kezdődik, hogy: ?sa=X&ved=2ahU... stb.

Már létrejött 51 hasonló paraméterekkel ellátott url, volt amikor 1-2-vel csökkent, de aztán ismét növekedni kezdett. Nem tudom ezt mi hozza létre? Wordpress - Elementort haszálok, de nem én hozom létre ezeket. Ezek a paraméteres url-ek is ugyanoda vezetnek, mint a paraméter nélküliek, semmi értelmét nem látom, és egyáltalán nem értem.

Csak annyit szeretnék, hogy ne jöjjön létre újabb, ill. a meglévőeket valahogy tudjam törölni.



2023. aug. 6. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Canonical meta tag beállítása után nem kell vele foglalkozni
2023. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom beállítani a Canonical meta tagot?
2023. aug. 30. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!