Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A wordpress oldalaimnál miért...

A wordpress oldalaimnál miért tűnnek el a képek és a giffek? Hogyan állítsam be, hogy ilyen ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Egy ideig mutat minden képet és giffet, de aztán eltűnnek. Némelyikre ilyen törött fájl jelet tűz be. Megvannak a képek, giffek a szerkrsztői felületben és a médiában.De rendesen a weboldalakon eltűnnek. Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni???

#kép #wordpresd
2023. aug. 23. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
most nézem és mégsincsenek már meg még a szerkesztőben sem és a médiában sincsenek meg. miért? tudja valaki?
2023. aug. 23. 20:41
 2/4 A kérdező kommentje:
ahogy nézem az oldalakon lévő képek eltűntek, de legalább a bejegyzésekben lévők megmaradtak.
2023. aug. 23. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A képeket a saját tárhelyedre töltötted fel, vagy külső helyről linkeled be? Ha külső helyről töltöd be könnyen lehet hogy a másik weboldal üzemeltetője letiltja hogy nálad megjelenjen...
2023. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind saját kép. Van amiket letoltottem és átszerkesztettem picit, pl. Szövegetbírtam stb. Dena legtobbje saját fotó és paintos rajz.Remélem ha minden oldalam nem oldal hanem bejegyzés lesz akkot maradhatnak. A hupont.hu val is at volt h törlődtek a képek.
2023. aug. 30. 07:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!