Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kitiltottam magam a saját...

Kitiltottam magam a saját weboldalamról. Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

Csinalgatok egy oldalt páromnak. Amatőr vagyok a témában. Néhányszor rosszul írtam be a jelszót a cpanelbe, a WordPressbe és teljesen letiltott a laptoprol az oldal, nem tölti be.


Telefonról, másik gépről működik az oldal. Csak annonnan dolgoznék, nem engedi mert be sem tölt. Se inkognitóban sehogy.


Tudom béna vagyok de hogyan oldhatom meg? Már töröltem a böngésző előzményeit de nem segített.


nov. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom IP alapján tiltott, húzd ki pár percre a szolgáltató modem/routerét, és akkor elvileg kaphatsz másik IP-t, ha nme fix az IP-d, vagy VPN-en keresztül próbáld meg.

MAC cím alapján is tilthatott, mondjuk.

nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, amikor csak pl. 1 órára zárnak ki a sok próbálkozás miatt, utána ismét mehet. Nézz vissza később, lejárt-e. Ha 1 nap sem elég, és 48 óra után sem oldották fel, akkor marad a supportnak írás.
nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 "MAC cím alapján is tilthatott, mondjuk"

Mondjuk, hogy a MAC-cím csak a routerig él, de nem gond. ;)

nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

1, Nem fog pár perc után új IP címet adni... Max napok múlva de az is lehet, hogy hetek múlva. Ha így lenne elég könnyű lenne trollkodni meg kijátszani az online IP bannokat :D Nem gondolod?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a supportnak kell írni, mivel fogalmad nincs hogy mennyi a ban time. Lehet hogy 1 óra az is lehet, hogy 1 hét.

nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Szolgáltatótól függ. És igen, elég könnyű így kijátszani, ezért sem elterjedt és hatékony önmagában csak IP alapján tiltani.
nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most a cpanelbe vagy a wordpressbe írtál rossz jelszót? Nem mindegy.
dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lépj be másik eszközről és old fel a tiltást?
dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!