Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress oldalon hogyan...

Wordpress oldalon hogyan tudok a legkölcséghatékonyabban google adsense hirdetéseket megjeleníteni?

Figyelt kérdés

Van egy wordpress oldalam, jelenleg még domain nevem is. A Facebook oldalamon osztom meg a tartalmakat, van egy kis olvasóközönségem.

Domain nevem sincs még, az nagyjából fix árban van, viszont ahogy nézem nagyon sokba kerülne olyanná alakítani, hogy hirdetéseket tudjak közzé tenni.

Jobban megérné egy wordpresstől független weboldalra áttérni, fizetni egy informatikusnak?

Nem nagyon vagyok jártas ebben, saját domain nevet mindenképpen akarnék, de az adsense-s dologban nem is vagyok biztos, hogy megérné-e.



dec. 25. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most akkor van domain neved vagy vagy szolgáltató subdomainján van az oldal?

A WP ingyen van, számos modul is. De természetesen milliókat is el lehet költeni rá. A Google hirdetési rendszerében két dolog fontos: releváns tartalom és látogatottság.

Ha semmi egyebet nem teszel, csak az alap keretrendszert használod, semmit nem reszelve rajta, de olyan tartalmakat osztasz meg, ami egyedi, érdekes, az oldal jól kidolgozott és van látogatottság is, a küllem mellékes.

Felturbózhatod ezerféle módon, ha kutyát nem érdekel.

dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy hogyan tudok google adsense hirdetéseket elhelyezni, hogy a legkevesebbet kelljen rá fizetnem. Úgy látom, hogy kéri a Creator tagságot, ami elég sokba kerül. Külleme, cikkek, minden rendben van rajta.
dec. 29. 10:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, miről írsz. Ha hirdetéseket akarsz befogadni, az nem kerül semmi, sőt te kaphatsz pénzt.
dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Adsense kódot elhelyezni Wordpress oldalon ingyenesen nem lehet. Nem találok olyan folyamatot, ahol lehet.

Inkább kérés, mint kérdés, de letudnád írni azt a folyamatot, ahogy lehet teljesen ingyenesen? Wordpress tárhely, és domain név már megvan.

dec. 29. 14:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Persze, de megteszi ezt neked a google. Nem, itt nem a keresd a google-ben választ adom.

Drupalban volt Google hirdetésem. WP-ben nem. Még ma délután utánanézek. Egy kódot kellet elhelyezni az oldalban. Kezdetben semmi nem jelenik meg, de egy idő után igen.

Szerintem WP modul is van.

dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Privátban elküldenéd az URL-t?
dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul egy kicsit? A néni mindent megmutat.

[link]

Szerintem nyelvismeret nélkül is megérthető.


Fontos, hogy legalább 6 hónapos forgalom legyen már.

dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ugyanezt csináltam végig, de le kell töltenem egy plug in-t, amit csak akkor tudok, ha Creator tag vagyok. Ami 300 dollár.

Ugyanúgy meglehet nézni, ahol lehet vásárolni a Wordpress csomagokat, csak a 300 dollárosban van olyan csomag, ahol hirdetéseket lehet elhelyezni.

Mindenhol úgy reklámozzák ingyenes, de a végkifejlet nem az lesz. Pont ugyanez a videó utasításai szerint csináltam.

dec. 29. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én hat Wordpress oldalt raktam össze és működtetek sikerrel évek óta. Egy fillért nem fizettem semmire. Ja bocs! Az egyikhez vettem sablont 4500 forintért. De az ingyenes változata is elég lett volna.


Elküldöd a linket priviben? Meg mi az a Creator tagság 300 dollárért. Azt is kérlek mutasd meg!

dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbálom kideríteni mit értesz félre, de semmire nem jutok. A creator $300 membership és hasonlók semmi releváns találatot nem hoznak.
dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!