Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem látszik Joomla-ban...

Miért nem látszik Joomla-ban a hirdetés?

Figyelt kérdés

Hoztam létre egy új modult,és beállítottam hogy legyen benne hirdetés.De valamiért nem látszik az oldalon.

Mi lehet a baj vele?


2010. okt. 23. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Először létre kell, hozni egy hirdetési kategóriát, hirdetőt, és magát a hirdetést. Majd egy modult, aminek paramétere az előzőleg beállított hirdetés, ha ezek megvannak akkor vagy a pozíció rossz, vagy a jogosultságokat osztottad ki rendesen, esetleg nem jelölted, ki h melyik oldalon jelenjen meg modul. Elsőre ennyi :)
2010. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"...vagy a pozíció rossz, vagy a jogosultságokat NEM osztottad ki rendesen, esetleg...."
2010. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom
2010. okt. 23. 18:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a modulba megcsinálni hogy tartalmazza a hirdetést?
2010. okt. 23. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Új modul-hirdetés...majd a modul beállításainál ki kell választani a kategóriát ill. hirdetőt.
2010. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 25. 05:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó is lett :)
2010. okt. 25. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!