Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell azt megcsinálni,...

Hogyan kell azt megcsinálni, hogy a weboldalamon egyből maga a weboldal jöjjön be?

Figyelt kérdés
Csináltam egy weboldalt, de amikor beírom googlebe először még meg kell nyitni a weboldalt hogy csináljam meg, hogy amikor megnyitom a weboldalt, egyből a weboldal nyíljon meg?

febr. 20. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne a Google-be írd, hanem a böngésző címsávjába az URL-t.
febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, inkább nézd meg.
febr. 20. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Malwarebytes Browser Guard logó

A webhely trójai miatt blokkolva

Weboldal letiltva: petifoto.nhely.hu

v2.6.22 | Trójai: 2.0.202402191617


A Malwarebytes Browser Guard blokkolta ezt az oldalt, mert rosszindulatú tevékenységet tartalmazhat.

Figyelmeztető ikon

Nyomatékosan javasoljuk, hogy ne folytassa. Az oldal meglátogatásával veszélybe sodorhatja biztonságát. További információért látogasson el a Malwarebytes támogatási oldalára.


Figyelmeztető ikon

Menjen vissza


Tovább erre a webhelyre

Ne tiltsa le újra ezt a webhelyet.

febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Látom a problémát. Az a probléma, hogy egyrészt rossz elérési útvonalon van az index.html fájlod, másrészt az, hogy nincs is index.html fájlod, csak index (4).html.

Most így néz ki a kezdőlapod útvonala:

[link]


Ezt alakítsd át úgy, hogy nézzen ki:


[link]


Tehát:

- az index (4).html-t nevezd át index.html-re

- az összes fájlt a www.petifoto.nhely.hu/projekt/ mappából másold át "kettővel feljebb", azaz ne legyen www.petifoto.nhely.hu és ne legyen projekt mappád, hanem a fájlaid közvetlen a gyökérkönyvtárban legyenek.

febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#3


Hülyeséget ír a Malwarebytes.

febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 gondolom azért írja ki azt, mert http a weboldal, nincs benne semmi rosszindulatú.
febr. 20. 14:33
 7/11 A kérdező kommentje:
átneveztem index.hmlre és még mindig csak félig sikerült mert még mindig nem egyből az oldal jön be, nézzétek meg
febr. 20. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig az a baj, hogy a domain gyökérkönyvtárán belül van egy www.petifoto.nhely.hu mappa, és abban van az index.html

Ez a mappa nem kell, csak simán a gyökérbe tedd a fájlaid.

febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beírtam a fájlkezelőbe a címe mellé azt, hogy [ICO], de abba nem tudok belerakni fájlt
febr. 20. 16:56
 10/11 A kérdező kommentje:
most rájöttem hogy nem is kell kitörölni a fájlt amikor rámentek hanem van egy olyan opció hogy kicserélés, és mindig arra kattintottam rá, és valamiért az előzőket nem törölte ki hanem otthagyta, és most összeomlott a mappa. valaki tud segíteni?
febr. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!