Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok találni WP fejleszt...

Hogy tudok találni WP fejlesztőket, akiknek le lehet fordítani a WP bővítményeiket magyar nyelvre?

Figyelt kérdés

Rendszeresen fordítok WP bővítményeket. De szeretnék megbízásokat is kapni. Hol tudok találni ilyeneket?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



márc. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom van valami központi letöltőoldala a bővítményeknek, vagy fóruma, vagy próbálsz - angolul - célirányosan keresni a WP bővítmény és a fordítás kulcsszavakra, hátha van valami gyűjtőhely, mert egyenként bővítmény-fejlesztőket keresni elég nehéz lehet gondolom.
márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vagy már készen vannak... Vagy nincs szükségük az adott nyelvre (azt írták hogy nem elég ember kérvényezte).

Vagy feldobják a Loco translate-t, ahhoz egy másik plugint amely azonnal átfordítja a Google Translate-val 1 percen belül pár ezer mondatot és ennyi.

Én is már ezt használom, régen Poedit volt a divat, de már az is haldoklik.

márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt akkor nagyon sajnálom. :(

Persze, gyorsabb a gépi fordítás, megértem. Csak azok nem lesznek olyan jó minőségűek, mint az emberi fordítások.

márc. 15. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így van, ami nem tetszett pár szavacska, azt kézzel is átírják.

Na meg persze most itt az AI, az letarol mindent... Olyan magyar szövegeket írt a weboldalra egy kliensnek hogy 41 éves ember de elsírta magát. Nem gondoltam hogy egy bemutató szöveg a termékeiről így hat rá. Hát tanul mindig az ember... :)

márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még régebben simán ment a fordítás. Jöttek is sorban az ajánlatok. Kár, hogy most ez is megváltozott :(

Igen, az AI nagy hatalom. Már én is egyszer-kétszer megkértem, hogy írja át az adott szöveget. És nagyon jó lett az eredmény.

márc. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!