Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő honlapról? : www.thevicckinger.hupont.hu

Figyelt kérdés
Saját honlap...
2010. nov. 3. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

iszonyú ez a piros és a sok hirdetés... első ránézésre több a nem kívánt infó rajta mint hasznos... másodikra kevés a hasznos is...

bocs

2010. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gyenge...
2010. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ehh... elmegy.

Ahogy nézem a hupot.hu se büszkélkedhet valami jó dizájnal.


Anno én is ingyenes, 1 klikkes szerkesztőkkel kezdtem a pályafutásom, aztán el kezdett érdekelni, hogy mi is van mindezek mögött. 1 pár óra olvasgatás után már tudtam, hogy miből épül fel dolog, milyen " programnyelvek"-el formázzák meg az oldal dizájnját, mivel lehet dinamikus oldalakt készíteni stb... ma meg már webdizájnerként élek :].

Szóval azt ajánlom, hogy fogj néhány könyvet és tanuld meg ezeket a dolgokat, akkor olyanra szabhatod az weboldalad amilyenre csak akarod.

2010. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ez a huponthu elég szánalmas szerintem. ahhoz képest hogy az ő sablonjukba csináltad egész tűrhető csak szerintem haszontalan
2010. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kössz a mindenkilapja meg csicskaság a barátaim szerint is meg én szerintem is :)
2010. nov. 4. 09:01
 6/13 anonim ***** válasza:
mégis szebb oldalakat lehet csinálni vele...
2010. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az összes ingyenes csicskaság én egy weblapra se látogatok el aminek ilyenek vannak a domain nevükbe. legalább egy e107, wordpress, phphfusion
2010. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

web page marker vagy namo web editor

:)

2010. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez borzalom.
2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezek a színek vhogy még msot is a retinámba égtek :D

kül ja a hupont az egyszerű, de nem szarozni. sztem egy tök alap honlaphoz ( pl egy vicchonlaphoz ) tökéletesen elég, és hát ingyenes :D

én anno focicsapatnak csinálltam ott honlapot, csakhát télleg semmit nem bírt el :D de sztem egy vicchonlaphoz zsír

ja és a háttérszínt ragd vmi szürkére, jobb lesz sztem, ez a piros ez éget

2010. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!