Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek létezik ingyenes...

Szerintetek létezik ingyenes webáruház készítés?

Figyelt kérdés

A Szívesség közösség oldalán olvastam, de nehezen akarom elhinni, hogy valaki tényleg elvállal ingyen webáruház készítést, szerintetek?

[link]


2010. nov. 12. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha akarnék, én is összedobhatnám neked a webáruházat. Ingyenes Joomla! és ingyenes Virtuemart, csak negyed órámba telik feltelepíteni. Kávé szünetben megvan.

Aki ott ingyenes ajánlgatja, az Drupal-lal csinálta ugyanezt.


Nyilván itt nincsenek meg azok az extra funkciók amiktől kívánatos és egyszerű lesz a webáruház használata. Nem kapsz hozzá ügyfélszolgálatot, nincs garancia, hogy egyszer csak elromlik és akkor helyre hozzák. Nincsenek speciális lehetőségeid, mint pl egyedi kuponok, akciók állítása.

Szóval olcsó húsnak híg a leve.

2010. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A boltaneten.hu az jó! Próbáld ki!
2010. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


A szívesség közösség oldalán regisztrált tag vagyok. Amis65 nevű felhasználó kész webalkalmazást adott a kezembe fél napon belül onnantól számítva, hogy az első levelemet megírtam neki. Már csak fel kell rá töltsem az anyagot, tehát igen, létezik!!!

2010. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom vizsagmunkának vagy referenciának kell neki
2010. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 T. Imre válasza:
A shopmasters.hu is jó.
2013. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!