Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a legjobb ingyen magyar...

Mi a legjobb ingyen magyar webtárhely+domain?

Figyelt kérdés

Azért nem angolt, mert nem igazán értek angolul. De ha angolt adtok, ahhoz kéne magyar tutorial, hogy hogy kell beállítani...

Eddig atw-t használtam, de az nem tetcett, a reklámcsík miatt. Ezután átmentem, a freewebhez, de ott meg nagyon lassan ment. Ezért szeretnék vmi jobbat.


2010. nov. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

www.lapunk.hu korlátlan webtárhely és nagyon egyszerű : )

példa oldal: zwei-site.honlapepito.hu

2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szar sablont kértem
2010. nov. 12. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
www.okhost.eu - 2giga tárhely korlátlan adatforgalom, de le van írva. :D
2010. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tarhely.biz


szitne za összes többi ingyenessel nagyon rossz tapasztalataim vannak, ennél azért valamit valamiért (pontok) elven megy

2011. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a nyelvvel van bajod,keress meg,szakfordító vagyok.Segítek.Ha keveset kell fordítani,akkor akár ingyen is.Ha sokat,akkor meg meg tudunk egyezni,és az sem biztos,hogy feltétlenül pénzt fogok kérni,lehet,hogy tárgyi ellenszolgáltatással is le tudod kvittelni...
2011. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!