Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit jelent a Copiryght 2006...

Mit jelent a Copiryght 2006 vagy 2007?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor lett levédve. Persze erre csak józan paraszti ésszel következtetek.
2010. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem azt hogy mikor lett frissítve?
2010. nov. 18. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
azt biztos nem jelenti!
2010. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a copiryght semmit nem jelent

a copyright azt jelenti h védve van a dátum meg, hogy mikor jelent meg

2010. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hülyeválasz ***** válasza:

A copyright-ot azért szoktuk kihelyezni az oldalra, hogy ezzel jelezzük, hogy fent tartunk minden jogot az oldal teljes tartalmára. Arról van szó, hogy mivel egy oldal mindenkinek ingyenesen elérhető, szeretjük, ha az oldalunkat linkelik, nem pedig azok tartalmát másolják, vagy ha már a tartalom van kimásolva, legalább a forrását megjelenítik.

Persze kevesen fognak magánfelhasználókat felszólítgatni, de nekem volt olyan esetem, hogy egy nagy fesztivál profi grafikus gárdája az én oldalamról mentett le, és tett közzé képet az engedélyem nélkül. Természetesen ha ezt előre jelezték volna, ingyen a rendelkezésükre bocsátottam volna a képet, de utólag letiltattam, különösen mivel az oldal profitorientált volt.

A dátum meg a publikáció időpontját jelzi.

2010. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!