Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit javasoltok a weblaphoz?

Mit javasoltok a weblaphoz?

Figyelt kérdés
A napokban hozzáfogtam egy teljesen saját készítésű html weblaphoz amin letöltések lennének. Abban kérem a segítségeteket, hogy mit javasoltok, hogy csak a vad idegenek ne érjék el a letöltési linkeket? Hogy oldjam meg ezt, úgy hogy a regisztrációt mellőzem? Igazából jó lenne a regisztráció is, csak ehhez nem igazán értek.
2010. nov. 22. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan?
2010. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csak 1-2 ismerősöd tudja letölteni vagy bárki, akinek engedélyezed??

Ők ha nem megbízhatóak, mindenki hozzá fog majd férni...

2010. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szerintem bárki birjon letölteni mert ugy nagyobb lesz a látogatotsági szint. Lehesenn regizni is mert aki nem csak egy dolgot akar letölteni, v. aki viszalátoga az regisztrál.
2010. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Pankrációs zenéket szeretnék megosztani másokkal, akik esetleg nem tudják elérni.


Javaslatok?

2010. nov. 22. 14:39
 5/15 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki a php-fusion kész alkalmazását. Kell hozzá MSQL tábla a tárhelyeden!

[link]

2010. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na ilyen tökéletes lenne, csak nem tudom hogy csináljam meg úgy hogy a letöltési linkeket hozza be az adatokkal.
2010. nov. 22. 15:27
 7/15 A kérdező kommentje:
A link lemaradt: [link]
2010. nov. 22. 15:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy engeded, hogy mindenki eltudja érni vagy megtanulsz weblapot szerkezteni. Kezdetnek, HTML, CSS, SQL, PHP és JavaScript elég... Számomra ez az alap! Ha nem tetszik, letölthetsz valami sablon szart pl. [link]

Másik megoldás lehet egy saját FTP vagy webszerver üzemeltetése is... Ez már nehezebb, talán.

Harmadik megoldás: Feltöltöd a zenéket data.hu vagy hasonló helyre úgy, hogy összevannak tömörítve és jelszóval védve, a jelszót pedig e-mailban lehet elkérni tőled...

2010. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem 100% a megoldás, de amit szeretnél, azt könnyű megcsinálni...

1. Kell egy tárhely!

2. Csinálsz egy mappát a pl. a gyökérben "abczenek" néven.

3. Feltöltöd a zenéket ebbe a mappába és elintézed, hogy a mappa ne legyen kilistázható!

4. Írsz egy php kódot, hogy ha valaki megadja a jelszót, akkor megjelenjenek a linkek, amelyek a zene fájlokra mutatnak...


Szerintem ez a legkönnyebb és leggagyibb megoldás.

2010. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sőt, jobb ha a hivatkozás nem a zenékre mutat, hanem ha rákattintol, akkor vagy újratöltődik az oldal vagy egy másik php fájl töltődik be, de akkor már megint nehezebb, mert erre-arra figyelni kell...
2010. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!