Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Már a 3. desing, minden nap...

Már a 3. desing, minden nap friss, de nem jön senki, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy lóneveldém a gportal-on, én és 2 osztálytársan nevel rajta csak! Miért nem jön senki más? Már 160-on felüli a látogatók száma! Itt a honlap: www.kubitalovasfarm.gportal.hu

Ja és nem azt várom válaszként, hogy de sz@r honlap, hanem hogy mit tegyek több nevelőért?


2010. nov. 24. 15:20
1 2
 1/15 Hülyeválasz ***** válasza:

talán azért, mert a gportal.hu egy olyan hely, ahova tizenévesek meg 90%-ban vadbarmok töltik fel a baromságaikat.

másodszor ha valaki online lóneveldét keres a neten és keresőben keresi az nem jut el a gportal.hu-ra.

harmadszor meg a 160-ból kettő elég jó arány egy ilyen remek dologhoz.

2010. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű oka van. Nem találtam leírást a cuccodról az oldalon sehol, de így küllemre nem valami bizalomgerjesztő a dolog, amit pedig láttam belőle, az eléggé kispályásnak hat.

Ez pedig:

"Figyelem lovasok! MINDEN hónap első hetében kötelező venni 1 tápot(zacskósat--->lovasbolt) Ha nem történik meg, akkor az összes lovad éhezni fog! OLVASD EL a Lóeledelek menüpont elejét!


Lótakaró is kell! Ha télen nem veszed meg a tél első hetében, akkor a lovad odakerül a fagyoskodó lovakhoz! Ha súlyos a helyzet meg is halhat!"

így kb lenyúlásnak hat(legalábbis nekem az jött le belőle, hogy ez olyasmi, mint más oldalakon a datolya meg a többi fizetős töketlenkedés), és egy ilyen oldalra én nem költenék egy fillért se.

2010. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó nem írok, hogy szar a honlap, de csinálj normálisat, ne ilyen sablon izét.
2010. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már bocsi, a 2. válaszolónak, de mi lenyúlás? Figyu, ez nem igazi pénzért megy. Ja és NEM FIZETEK honlapkészítésért, tehát nekem a gp is jó.
2010. nov. 24. 16:12
 5/15 A kérdező kommentje:
És kérlek tanácsokat adjatok! Ne szarozzatok.
2010. nov. 24. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg a profi oldalakon az állat design olyan amire a átlag általános iskolás majd elcsöpög, hogy "jajde ariiiiiiiiii, nekem kell egy ilyen!!!"


A tied gagyi.

Nézd ez a üzlet kategória nem amatőröknek való.

Szerintem hanyagold.

Amúgy is tele a net profibbnál profibb oldalakkal, azokkal szembe nem rúgsz labdába.

Az ilyen oldalnál a napi 160 látogató jó és ha ennek ellenére nincs reg akkor az sokat elárul.

2010. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"... Ja és NEM FIZETEK honlapkészítésért, tehát nekem a gp is jó..."


Valamit valamiért, de ha ilyen elveid vannak akkor törődj bele hogy a kutyát nem fogja érdekelni és hurrá van egy ingyen lapod.

2010. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De aki nem tudja, hogy nem igazi pénzért megy, annak lenyúlásnak tűnik(márpedig csak akkor tudatja meg ha regisztrál..). Ilyet biztos nem írnék ki a főoldalamra.
2010. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lónevelde..........:) :D:D zsíííír hány éves vagy ha megkérdzhetem?????

én hülye vagyok az ilyenekhez bevallom.....de ezt ne csodálkozz hogy nem látogatják többen és nem is fogják !!!!

na de megnézem hogy örülj!!!! ja és ez reklámozásnak minősül tehát simán feljelenthetnélek

2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
előző.....na jó az oldal igényes, szépek a lovak, és jó a kidolgozás..... majd jönni fognak ne aggódj
2010. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!