Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet blogba linket...

Hogyan lehet blogba linket csinálni ami a postra ugrik?

Figyelt kérdés

Következőt szeretném elérni:

Megjelenik egy új post a főoldalon és oda szeretnék egy linket ("Hozzászólok" címmel), ami a poston belülre lép (és ott lehet hozzászólni). (Mindezt a megosztó gombok mellé)


Blogcíme: [link]


2010. nov. 30. 10:54
 1/2 NoSleeping ***** válasza:

Konkrétan nem tudom, hogy ez mennyire engedélyezett a weboldal áltál, kérdezz rá egy nagyfőnöktől. A legegyszerűbb módszer, ha a kérdés alatt lévő "Válasz küldése!" gomb linkjét kimásolod, és azt illeszted be a post alá. Blogspot-ot még nem használtam, ennek a módszerét igazából nem tudom...

Bár ahogy látom a megjelenített post egy kép. Ez alá biztos tudsz linket beírni.

2010. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj h sok minden "magától működik" azaz hiába keresem a kódot nem találom meg mert "alap" és abba nem tudok belenyúlni :S, meg igazából azt sem tudom h mit keressek.
2010. dec. 1. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!