Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy oldalon több cikk, és...

Egy oldalon több cikk, és több Facebook megosztó és like gomb használata lehetséges?

Figyelt kérdés

Kis útbaigazítást tudtok adni?


Ha csak egy gomb van, az nem gond, de több esetében már nem nagyon értem...


2010. dec. 14. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ezzel én is szívtam, ha a cikkeknek van külön oldala (pl. cikkek/1244-jani-elment-horgaszni), akkor simán pakolhatsz több lájkot egy oldalra, csak az url paraméterük ezekre az egyedi oldalakra mutasson. Ha csak egymás alatt ki vannak rakva, nincs külön aloldaluk (címük), akkor viszont minden like ugyanoda fog mutatni.
2010. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja még annyit, hogy egyedi anchorral próbálkoztam még, de nem vette be.. tehát pl. a cím ../cikkek#cikk1 és az 1-es cikk <div id=cikk1>blablaba</div>. Sajnos ez sem működik, minden like a cikkek oldal egészére fog menni, hiába ../cikkek#cikk1 az egyik like urlje és ../cikkek#cikk2 a másiké.

Egyébként ha valaki tud rá valami megoldást, én is örülnék neki, mert erre nem találtam jobb megoldást, mint amit fenn írtam.

2010. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!