Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honlapokon egyre terjed a...

Honlapokon egyre terjed a minimál dizájn. Hova tartunk?

Figyelt kérdés
Pár év múlva visszajutunk a kezdeteknek, tehát fekete-fehér honlapok, kék linkekkel? :)
2010. dec. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A modern internetes marketing eszköze az egyszerű és funkcionális weblap, ami az első 10 másodpercben meg tudja fogni az ember alapvető fiziológiai szükségleteit, és a lapon tudja tartani. Amelyik honlap néhány másodpercen belül be sem töltődik, mert olyan csilivili, azt gyorsan elhagyja a vásárló.

Alapvető színek a fehér, a fekete és a piros, sárga kiemeléssel.

2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy igen!

tökéletes és követendő tendencia, mivel ez az új desing (dizájn) kevésbé lassítja az oldalak betöltődését, ezáltal rövidebb idő alatt több ember jut információhoz.

Nem az oldalak csiricsárésága a lényeg, hanem maga a tartalom!


pl. ÍGY, nincs ami lassítana!

[link]

2010. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre, de bár elterjedne! Én nem arra vagyok kíváncsi, hogyan tud zsonglőrködni a webmester, hanem hogy milyen információ van a lapon.
2010. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csilivili és a fekete-fehér is ugyan olyan ronda. A legjobb az arány középút. (most kb. itt tartunk)
2010. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a minimalizmusra szavazok
2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!